O FIRMIE/O firmie

O FIRMIE

demos - prezes

Słowo od prezesa

Szanowni Partnerzy Handlowi,

nasza firma stara się spełniać wszelkie oczekiwania klientów mając do dyspozycji zawsze kompletny asortyment z najlepszym serwisem.  Nieustannie monitorujemy wskaźniki ukazujące efektywność realizacji zamówień, dostępność towaru, szybkość i jakość ekspedycji towaru (tzw. service level). Analizy ukazują, że z każdym dniem osiągamy coraz lepsze wyniki.

Nieprzerwanie pracujemy nad doskonaleniem naszych usług oferowanych przez Biuro Obsługi Klienta jak i funkcji dostępnego non-stop portalu Demos24Plus.

Dziękuję wszystkim Partnerom Handlowym za dotychczasową współpracę i mam nadzieję, że z Państwa pomocą będziemy mogli nasze usługi ciągle udoskonalać.

Petr Mitura
prezes Démos trade, a.s.

Demos trade – prezentacja firmy – do pobrania TUTAJ

Działamy w następujących krajach

CZPLSKHUdemos - krajach
Kraj Nazwa handlowa firmy
POLSKA  Demos trade, Sp. z o. o. - PL
REPUBLIKA CZESKA  Démos trade, a.s. - CZ
REPUBLIKA SŁOWACKA Démos trade, s.r.o. - SK
WĘGRY  Démos trade, a.s. - CZ
Siedziba firmy Démos trade, Sp. z o. o. znajduje się w Katowicach.

Siedziba firmy Démos trade, a.s. znajduje się w Ostrawie.

O firmie Demos

Demos - Siedziba spółki 
Szanowni Partnerzy Handlowi,

firma handlowa Démos trade, a.s. od ponad 20 lat specjalizuje się w dostarczaniu płyt meblowych, okuć i obrzeży meblowych. Zależy nam na zapewnianiu swoim klientom, do których należą m.in. producenci mebli, firmy stolarskie, architekci i projektanci wnętrz; kompleksowej oferty materiałów. W wybranych regionach dostarczamy również asortyment firmom handlowym sprzedającym podobny asortyment. Siedziba spółki mieści się w Ostrawie w Republice Czeskiej, gdzie znajduje się magazyn główny.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016