OKUCIA MEBLOWE/Kosze

Kosze sorter odpadki FRANKEKOSZE NA ODPADKI, SORTOWNIKI

 

W wielu domach coraz bardziej wzrasta potrzeba dłuższego przechowywania odpadków (nie tylko kuchennych) zanim dojdzie do ich likwidacji. Wyboista droga standardowych koszy powoli prowadzi w kierunku sortowników. Konieczność segregacji odpadów ze względu na ochronę środowiska powoduje, że sortowniki stają się standardowym wyposażeniem współczesnego i funkcjonalnego domu. Przedstawiamy Państwu kosze do segregacji odpadów firmy Franke (znacie ją Państwo z ich własnych katalogów) oraz włoskie kosze i sortowniki.


Kosze na odpadki FRANKE, sortowniki

Firma Franke oferuje bezkompromisową jakość swych produktów znajdujących zastosowanie w wielu typach i rozmiarach szafek, łącznie z narożnymi czy „górnego“ montażu do blatu. Kosze mają zintegrowany system prowadnic albo są montowane na metalowych prowadnicach z bokami.

kosze_sortowniki-231155 kosze_sortowniki-207557 kosze_sortowniki-83849


Włoskie kosze na odpadki, sortowniki

Z punktu widzenia używalności, obejmują przede wszystkim dwa typy koszy– kosze wkładane do już gotowych prowadnic, gdzie Klient może wybrać, z grupy rozmiarowej 600-1200 mm, kombinację koszy według swojego zapotrzebowania. Praktyczne rozwiązania można ulepszyć zastosowaniem prowadnic tandem umożliwiających otwieranie drzwiczek szafki bez wykorzystania uchwytów (wersja tip on) lub excel (wersja push up). Drugi typ koszy nie wymaga wykonania gotowej szuflady, lecz tylko zamontowania prowadnic z ściankami bocznymi (Tandembox, planabox, INNOTECH), do których wkłada się ramę z koszem (wraz z filtrem zapachowym). Wersję otwierania koszy bez wykorzystania uchwytów można osiągnąć dzięki zastosowaniu systemu Servo-drive austriackiej firmy Blum.

kosze_sortowniki-231142 kosze_sortowniki-231186 kosze_sortowniki-231134


 
Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016