OKUCIA MEBLOWE/Nogi, ślizgacze, kółka

NOGI, KÓŁKA, ŚLIZGACZE

 

Nogi stołowe

Proste i eleganckie nogi. Metalowe, fornirowane, kombinacje materiałów. Różne rodzaje metalowej powierzchni. Nogi stołowe proste kwadratowe i okrągłe lub stożkowe. Nogi z bazą pod blatem lub z regulowanym ślizgaczem. Standardowe wysokości 710mm i 820mm (1100mm). Możliwość regulacji o +-15 (20)mm. Sprzedaż w kompletach po 4 sztuki lub pojedynczo. Wysuwane nogi teleskopowe.
 
Noga stołowaNoga stołowa Noga stołowaNoga stołowaNoga stołowa Noga stołowaNoga stołowa


Regulowane nóżki meblowe

Plastikowe, niewidoczne nóżki przeznaczone do mebli kuchennych. Jedno lub dwuczęściowe. Różne wysokości (100, 120, 150mm i innej) z możliwością regulacji o +- 15(20)mm w zależności od producenta. Elementy mocujące (mocowanie cokołu) do poszczególnych typów są dostępne oddzielnie. Służą do przymocowania pod meblami widocznego cokołu wykonanego z laminowanego (lub innego) materiału.
 
Regulowane nóżki meblowe scilmElementy mocujące Regulowane nóżki meblowe  


Regulowane nóżki - ślizgacze

Specjalistyczne komponenty do produkcji mebli. Służą do regulacji przy małych różnicach wysokości i ukrytym montażu. Umieszczenie nóżki na dolnej krawędzi boku stołu albo na dolnej stronie dna korpusu - w zależności od typu. Regulacja wysokości za pomocą śruby ślizgacza (śrubokręt, klucz imbusowy). W ofercie również plastikowe ślizgacze bez regulacji.

integrato


Kółka

Kółka o najróżniejszym przeznaczeniu dzielimy według materiału, rodzaju mocowania, nośności. Kółeczka plastikowe, metalowe i gumowane. Z łożyskiem metalowym, plastikowym lub obracanym na osi. Kółka jednokierunkowe i wielokierunkowe (obracane) z hamulcem i bez hamulca. Kontenerowe, wsporcze, łóżkowe i techniczne. Ze względu na mocowanie do korpusu – z bolcem, z płytką, mocowaniem U. O różnych wysokościach i średnicach. Samodzielne kółka z oddzielnie zamawianym mocowaniem, znowu dostępny bolec z gwintem, bolec z płytką, bolec z mocowaniem U.

Kółka ROTOLAKółkaKółka FORMULA 80Kółka DISKY 1


Ozdobne nóżki meblowe

Odpowiednie do wykorzystania w meblach, gdzie nóżki są widoczne. Tworzą wyjątkowy efekt design. Przeważnie metalowe, najróżniejsze wysokości i kształty. Możliwość regulacji wysokości.

Ozdobne nóżki meblowe NZ19Ozdobne nóżki meblowe NZ05Ozdobne nóżki meblowe NA 962Ozdobne nóżki meblowe NA 975


Stołowe nogi centralne

W połączeniu z blatem tworzy kompletny stół. Różne kolory, standardowa wysokość 720mm. Stołową nogę centralną tworzy ciężka, okrągła lub kwadratowa podstawa oraz prostokątna lub okrągła kolumna. Dostawa w stanie rozmontowanym – podstawę i kolumnę łączy się za pomocą gwintowanego drążka i mutry. Różne wykończenie powierzchni: chrom błyszczący / matowy, czarna, mosiężna.
 

Stołowe nogi centralne Stołowe nogi centralne Stołowe nogi centralneStołowe nogi centralne


Nogi do stołów biurowych

Więcej informacji na temat nóg do stołów biurowych znajdziecie Państwo tutaj..
 
Nogi do stołów biurowych 


Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta     Tel.: (+48) 327 302 313
ZAMÓWIENIA Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
FREKWENCJA

Created by D3Soft s.r.o. © 2010