OKUCIA MEBLOWE/Okapy, rozdrabniacze

OKAPY KUCHENNE, MŁYNKI DO ODPADÓW

 

Okapy kuchenne

Oferujemy okapy kuchenne firmy FRANKEokapów kominowych- obszerny asortyment okapów kominowych, wyspowych, wiszących, podszafkowych i narożnych.. Modele proste i o wyszukanych wzorach z różnym stopniem mocy motoru, w kilku szerokościach, z pochłanianiem szczelinowym, wskaźnikiem zużycia filtrów, cyfrowym wyświetlaczem oraz z pilotem. Okapy o unikalnej, opatentowanej technologii Sil-K (The Silence Key), redukującej hałas aż o 12 db(A). Przedstawiamy okapy ze stali nierdzewnej oraz połącznia ze szkłem lub drewnem.

Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


Młynki do odpadów

Dlaczego warto kupić rozdrabniacz do odpadów żywności

Wszyscy, którzy korzystają z sortownika do odpadów organicznych wiedzą, że można zaoszczędzić dużo zmartwień. Rozdrabniacz pomaga spełniać surowe wymagania w nowoczesnej kuchni. Brzydko pachnące kosze z odpadkami będą przeszłością. Zakupem rozdrabniacza zobaczycie Państwo, że będzie to nieoceniona rzecz w kuchni. Ze sprzętu będziecie korzystali tak samo często jak np. z kuchni mikrofalowej czy lodówki. Rozdrabniacz pomaga dbać o ekologię bezpośrednim segregowaniem odpadków. Wszelki nieprzyjmeny, mokry oraz szybko gnijący odpad w prosty sposób wrzuci się do zlewozmywaka i włączy rozdrabniacz. Odpad, który został zmielony na drobne części, spływa razem z wodą poprzez rurę do kanalizacji. Rozdrabniacz również można dokupić do starszych kuchni.

drtiče EcoMaster
Dzięki konstrukcji i wysokiej jakości, rozdrabniacze do odpadów żywności firmy EcoMaster® należą do czołówki na światowym rynku. Nowa gama rozdrabniaczy 2013 EcoMaster Plus oferuje szeroki asortyment od małych sortowników aż do modeli, które przeznaczone są do mniejszych restauracji.
Model ten posiada wiele ciekawych zalet, dzięki zastosowaniu jakościowych elementów, które były przywilejem droższych rozdrabniaczy. W porównaniu z modelami innych marek sortowniki firmy EcoMaster Plus przesuwają się na wyższy poziom. W dolnej części sortowników zabudowany jest pneumatyczny wyłącznik, który będzie działał za pomocą dodatkowych akcesorii: rurki oraz wyłącznika pneumatycznego. Sortownik można również wyłączać innym sposobem.

drtiče EcoMaster - řada

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016