Okucia do drzwi

  • Drzwi wewnętrzne
  • Okucia drzwi do szaf
  • Sevroll
  • Terno
  • Sisco sistem
  • Strong
  • Lexus 
  • Divendoor
  • Indeco

Drzwi wewnętrzne DIVADrzwi wewnętrzne

Oferujemy szeroką paletę okuć do drzwi przesuwnych. Najwyższą jakość reprezentują okucia firmy TERNO, o nośności aż 240 kg do nadzwyczaj ciężkich drzwi, możliwość synchronizacji i tłumienia. Świetnym designem wyróżnia się seria okuć DIVA - odpowiednia do szklanych drzwi. W ofercie znajdziecie Państwo również okucia do drzwi składanych, lżejszych rodzajów drzwi oraz akcesoria w szerokiej gamie cen i materiałów wykończeniowych.


Drzwi do szaf SEVROLLDrzwi do szaf

Szeroka oferta profili oraz rączek do produkcji szaf wbudowanych. Do wypełnień różnych rodzajów i grubości. Aby Państwa szafa doskonale wyglądała a przy tym działała perfekcyjnie oferujemy wbudowane tłumienie do montażu na torach górnych lub proste tłumienia do torów dolnych. Ważnym czynnikiem jest higiena, w szafach najwięcej problemów powoduje gromadzący się kurz, dlatego oferujemy Państwu kilka rodzajów szczotek przeciwkurzowych (samoprzylepnych lub nasuwanych do rowka w rączce).

 


Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


Sevroll

Firma SEVROLL jest producentem systemów do drzwi przesuwnych, składanych oraz rozwieranych. Na rynku polskim działa od 1996 roku i jest liderem w tej branży. Profesjonalny 80-cio osobowy zespół SEVROLL dzięki trafnym decyzjom stworzył produkty o wysokiej jakości w rozsądnej cenie. W celu zaspokojenia potrzeb jak najszerszego grona klientów przedstawiamy bogaty i wciąż rozszerzający się asortyment oferujący nowe rozwiązania. Oferta obejmuje 24 systemy różniące się od siebie pod względem wzornictwa i konstrukcji

Terno

Sisco system

Sisco line system jest liderem na włoskim rynku od ponad 25 lat. Firma zajmuje silną i znaczącą pozycję w produkcji drzwi przesuwnych. Dzięki szerokiej skali produktów, prężnej reakcji na potrzeby klientów oraz ciągłemu poszukiwaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych firma jest idealnym partnerem w branży przemysłu meblowego.

Strong

Strong = siła łączenia. Marka Strong to elementy łączące mebli, które zapewniają wzajemny ruch poszczególnych części. Produkty marki Strong przeznaczone są dla klientów, dla których ważna jest niska cena. Ciągle obserwujemy ofertę i jakość dostawców marki Strong, istotne jest dla nas aby produkty spełniały motto: „Jakość za rozsądne ceny“.

Astin

Głównym atutem okuć Lexus jest wysoka jakość, doskonała konstrukcja aluminiowych profili, skryte kółka dolne i ich łożyskowe usytuowanie, niska waga skrzydeł i cichy ruch. Można wybrać kształt elementu poprzecznego, dzięki czemu drzwi szafy zyskają oryginalny wygląd. Szerokość skrzydła drzwi przesuwnych może mieć nawet 1500 mm.

 


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016