OKUCIA MEBLOWE/Okucia meblowe Blum

OKUCIA BLUM – MOCNA MARKA


Blum czyni z otwierania i zamykania mebli niezapomniane przeżycie oraz podnosi komfort ruchu w kuchni. 4.500 pracowników na całym świecie pracuje nad tym, by urzeczywistnić wyobrażenia o perfekcyjnym ruchu. W centrum uwagi znajduje się użytkownik ze swoimi potrzebami. Systemy okuć Blum przekonują swą przemyślaną konstrukcją, uznanym wzornictwem i trwałością. Mają budzić entuzjazm i zdziwienie, a z pracy w kuchni uczynić emocjonalne przeżycie. Naszych partnerów wspieramy kompletną ofertą usług.

OKUCIA BLUM OKUCIA BLUMOKUCIA BLUM

Gwarantowana jakość przez cały okres użytkowania mebli

Produkty firmy Blum mają doskonale funkcjonować przez cały okres użytkowania mebli, czyli około 20 lat.

Obserwacja okuć Blum w kuchni

W tym celu obserwujemy funkcjonowanie naszych produktów w praktyce – podczas codziennej pracy w kuchni oraz w laboratoriach testowych. Wyniki testów mają duży wpływ na proces opracowywania i wdrażania produktów.

Testy jakości w firmie Blum

W trakcie codziennego użytkowania okucia firmy Blum wystawione są na ogromne obciążenia. Podobne warunki stymulujemy w naszych laboratoriach. Tak samo jak w praktyce, maksymalnie wypełnione szuflady, otworzymy i zamkniemy aż 100.000 razy. Trwałość zawiasu testujemy 200.000 razy poprzez ruch drzwiczek, a z podnośników skorzystamy 80.000 razy.


Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016