OKUCIA MEBLOWE/Okucia meblowe Hettich

OKUCIA MEBLOWE HETTICH

 

OKUCIA MEBLOWE HETTICH


ON-LINE Katalog HETTICH 2013 - DE

Hettich jako jeden z największych na świecie producentów okuć meblowych dostarcza klientom innowacyjnych impulsów dla inteligentnych funkcji, wysokiej jakości i wyjątkowego komfortu mebli do mieszkań, domów i miejsc pracy. Nowoczesne instalacje produkcyjne i urządzenia pomiarowe oraz surowe kontrole jakości surowców aż do produktu końcowego zapewniają zaskakującą jakość produktów. Oferta firmy Hettich obejmuje szeroką skalę produktów, między innymi zawiasy na szklane i drewniane drzwi, prowadnice, szuflady do kuchni i mebli biurowych, okucia do drzwi składanych i przesuwnych, okucia łączące, zawieszki oraz systemy do wewnętrznego wyposażenia mebli.

Uchwyty Hettich Prodekor

Uchwyty Hettich ProDecor umożliwiają ergonomiczny dostęp do mebli. Odpowiednio dobrane uchwyty tworzą efektowny kontrast z meblami lub delikatnie podkreślają design mebli.
Własne projekty uchwytów, własna produkcja prototypów i narzędzi oraz własne taśmy produkcyjne – to wszystko w celu wykonania nowoczesnej produkcji seryjnej.

Uchwyty Hettich Prodekor Uchwyty Hettich Prodekor Uchwyty Hettich ProdekorAsortyment na portalu 24 znajduje się tutaj

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016