OKUCIA MEBLOWE/Oświetlenie meblowe, LED

OŚWIETLENIE MEBLOWE, LED

 

  • Światła LED
  • Świetlówki
  • Światła do łazienek
  • Światła do szaf
  • Akcesoria do świateł

Światła LED

 

Maksymalnie oszczędne rozwiązanie, żywotność około 100.000 godzin (10 lat ciągłego świecenia). Oferujemy różne typy – kierunkowe, punktowe światła do wnętrz, rozproszone światła o tradycyjnym, okrągłym kształcie, profile z diodami LED, taśmy LED – możliwość łączenia, różne kolory.


Światła LED

Świetlówki

 

Oszczędne świetlówki, długa żywotność, zazwyczaj minimalnie 10.000 godzin świecenia. Stosowane najczęściej w kuchniach (zimny kolor), ewentualnie w innych pomieszczeniach, np. jako podświetlane półki lub jako oświetlenie w szafkach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie wymienione rodzaje.
Świetlówki

Światła łazienkowe

 

Oferujemy różne rodzaje świateł łazienkowych: światła umieszczane obok lustra i umywalki lub bezpośrednio nad umywalką, ewentualnie światła kompaktowe do zamontowania na suficie. Wybierać mogą Państwo z różnych rodzajów źródeł światła – świetlówki lub żarówki halogenowe.


Światła łazienkowe

Oświetlenie do garderoby

 

Przedstawiamy Państwu produkty służące do oświetlania szaf: światła jarzeniowe, światła LED, światła punktowe, podświetlane panele, taśmy i kable fluorescencyjne (powstałe ciepło jest bardzo niskie a dodatkowo rozłożone jest na większej powierzchni). Zwyczajna żarówka nie jest odpowiednia do oświetlenia szafy, właśnie z powodu wysokiej produkcji ciepła. Niezwykle efektywne jest wykorzystanie np. świecącego drążka, który służy do zawieszania wieszaków a przy tym działa jako oświetlenie.

Oświetlenie do garderoby

Akcesoria do świateł

 

Znajdziecie tutaj Państwo transformatory do wszystkich rodzajów świateł, które mamy w ofercie. W katalogu oraz na stronach internetowych podajemy, który transformator jest odpowiedni do danego światła. Prezentujemy szeroką gamę czujników – dotykowe, ruchowe. Kable do świateł łączące i zasilające.
Akcesoria do świateł


 
Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016