OKUCIA MEBLOWE/Prowadnice

PROWADNICE

 

Oferujemy kilka rodzajów prowadnic. Do najbardziej znanych należą prowadnice rolkowe,, które są wykorzystywane przede wszystkim w klasycznych drewnianych szufladach wykonanych z laminowanych płyt. Następnie przedstawiamy prowadnice kulkowe (łożyskowe).Aktualnie, dzięki niższym cenom oraz zastosowaniu zintegrowanego tłumienia, częściowo wypierają klasyczne prowadnice rolkowe. W trzeciej grupie znajdują się prowadnice ukryte, które nie naruszają wyglądu kuchni; przeciwnie, podkreślają go. W grupie prowadnic z metalowymi ściankami bocznymi znajdziecie Państwo te same systemy, ale dodatkowo mają one podwyższoną część albo zupełnie oddzielny bok, który zastępuje bok drewniany. Dzięki temu można je szybciej zamontować niż klasyczne szuflady, wytrzymują większe obciążenia, są wygodniejsze w użytkowaniu, ponadto ich design jest wysoko ceniony. Wszystkie systemy oferujemy z tłumieniem i samodociągiem zintegrowanym lub zewnętrznym. W celu zaspokojenia potrzeb jak największego grona klientów, w naszej ofercie znajdują się prowadnice bardzo wysokiej jakości jak i te bardziej ekonomiczne.

Oferujemy najbardziej cenione i znane prowadnice firm Blum i Hetich, następnie prowadnice y FGV, oraz własną ekonomiczną markę  STRONG.


  
 
Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016