OKUCIA MEBLOWE/Ramki aluminiowe

RAMKI ALUMINIOWE

 

RAMKI ALUMINIOWERamki aluminiowe produkowane są zawsze na miarę w zależności od życzenia Klienta. Standardowo oferujemy ramki otwierane, ramki do systemu Aventos, ramki przesuwane (wraz z okuciem), itd. Ramki aluminiowe dostarczamy zmontowane wraz ze szkłem i w razie potrzeby z wywierconymi lub wyfrezowanymi otworami na okucie. Istnieje oczywiście możliwość nawiercenia otworów na uchwyty w zależności od życzenia Klienta. Otwory w profilu mają średnicę 5 mm a w szkle 7 mm, przy czym do każdego otworu dołączony jest plastikowy element zabezpieczający szybę przed pęknięciem. W celu złożenia zamówienia i obliczenia ceny, prosimy zawsze korzystać z aktualnej wersji formularza, który znajduje się tutaj. W standardowej ofercie nie mamy wcześniej oferowanych profili innych dostawców

Ramki aluminiowe (wybór z 11 typów profili i 9 możliwych powierzchni), wiele rodzajów szklanych i lustrzanych wypełnień, kolorowe szkła LACOBEL i MATELAC.


RAMKI ALUMINIOWE RAMKI ALUMINIOWE 


profile służące do produkcji ramek aluminiowych.

profile służące do produkcji ramek aluminiowych

 

Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016