OKUCIA MEBLOWE/Uchwyty, gałki, wieszaki

UCHWYTY, GAŁKI, WIESZAKI

 

W ofercie asortymentu znajdziecie Państwo podstawowe uchwyty metalowegałki, różne rodzaje uchwytów relingowychprofili uchwytowych oraz uchwytów wpuszczanych. Wieszaki – różne modyfikacje kształtów i materiałów. Materiały, z których wyprodukowane są uchwyty oraz rodzaje powierzchni zewnętrznej to: metal, aluminium, drewno, porcelana, różne połączenia, z kamieniami Swarovski, jak również uchwyty gumowe i plastikowe. Dodatki do uchwytów pomagają przy mocowaniu w niestandardowych sytuacjach, np. w przypadku drzwi przesuwnych lub szklanych.Nasza własna marka Demos Trade - TULIP

logo TulipUchwyty TULIP = atrakcyjny design jednej marki. Chodzi przede wszystkim o nowoczesne jak i klasyczne uchwyty oraz wieszaki. Na stanie magazynowym posiadamy około 1000 pozycji uchwytów i wieszaków. Dzięki bogatemu doświadczeniu z logistyką jesteśmy w stanie dostarczyć o wiele więcej pozycji na zamówienie. Kolekcja TULIP jest doskonale opracowana pod względem ceny, jakości oraz harmonizuje z trendami w nowoczesnym meblarstwie. Kolekcję stale poszerzamy o nowe kształty i materiały.


Luksusowe uchwyty z kamieniami SWAROVSKI

uchwyty z kamieniami SWAROVSKISwarovski – jubilerska marka z ponad stuletnią tradycją, która aktualnie przeżywa swój renesans. Kamienie Swarovski coraz częściej goszczą między gwiazdami filmowymi czy serialowymi, ale przede wszystkim zyskują uznanie zwykłych ludzi. Swarovski to nie tylko firma austriacka, na produkcję wpływa również czeski duch. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci, grupa firm wokół Swarovskiego rozrosła się do ogromnych rozmiarów. Swarovski to już nie tylko ekskluzywna biżuteria, firma produkuje lornetki, okulary, światła czy np. USB breloczki na klucze ze swoim logiem. Swarovski coraz częściej pojawiają się w branży meblarskiej a my umożliwiamy Państwu cieszyć się ich produktami w Państwa domach. uchwyty z kamieniami SWAROVSKIOpatentowane uchwyty będące połączeniem metalu z wypełnieniem tzw. kamieniami Swarovskiego – kryształy Swarovski w kształcie kwadratu i trójkąta, precyzyjnie opracowane w rewolucyjnej technologii wykorzystywanej także przy produkcji biżuterii i kamieni szlachetnych. Firma koncentruje się przede wszystkim na estetyczności i praktyczności, dlatego produkty firmy Swarovski charakteryzują się świetnym designem i stuprocentową funkcjonalnością.

Belgijskie uchwyty METAKOR

logo metakorIch największą zaletą jest poza jakością wykończenia powierzchni i nowoczesnym wyglądem, przede wszystkim dostępność uchwytów i gałek. Następnie oferujemy kolekcję uchwytów porcelanowych, zawsze w kombinacji uchwyt i gałka, z możliwością praktycznego zastosowania, szczególnie w tradycyjnie zaprojektowanej kuchni (masywne drzwiczki). Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie dostarczyć również inne kształty i kolory uchwytów METAKOR, które nie są przedstawione w katalogu.

"set"  uchwyty + galky"set"  uchwyty + galky  "set"  uchwyty + galky


Pozostałe

W ofercie posiadamy wiele rodzajów uchwytów do nowoczesnych kuchni, przede wszystkim w kolorze aluminiowym czy też imitacji stali nierdzewnej. Znajdują one zastosowanie szczególnie w nowoczesnych, szerokich szufladach. Producenci kuchni nowoczesnych mogą wykorzystać także poszerzoną kolekcję uchwytów aluminiowych do montażu na krawędzi drzwiczek – w postaci profili, jak też uchwytów „na miarę“ do najczęściej używanych serii rozmiarów drzwiczek.


 
Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016