OKUCIA MEBLOWE/Wyposażenie biur

OKUCIA DO WYPOSAŻENIA BIUR

 

  • System kontenerowy
  • Nogi do stołów biurowych
  • Pozostałe akcesoria

System kontenerowy

Oferujemy kompleksowe systemy do produkcji szafek kontenerowych o szerokości wewnętrznej 392 mm i głębokości 540 mm lub 740 mm niemieckiego producenta BBP. Komplety ORGA AER umożliwiają skompletowanie kontenerów wg wymagań klienta. Oferujemy szuflady metalowe lub plastikowe, częściowego lub pełnego wysuwu, z dociągiem i z tłumieniem. Ilość szuflad oraz galeria wewnętrzna (rama na teczki zawieszane, przegródki, uchwyty do CD itp.) pozostają do decyzji klienta. W biurach oczywistością jest możliwość zamknięcia – tutaj można zastosować klasyczny zamek centralny lub zamek z zabezpieczeniem przeciwko otwarciu więcej niż jednej szuflady.

 

Nogi do stołów biurowych

Klientom poszukującym prostych, funkcjonalnych i tanich rozwiązań, oferujemy podstawowe nogi do stołów biurowych. Klient może wybrać dowolne wypełnienie o grubości 18mm. Klientom poszukującym kompletnej oferty nóg meblowych przestawiamy komponenty potrzebne do złożenia stołu w jakimkolwiek kształcie. W opakowaniu podstawowym znajdziecie Państwo zestaw dwóch nóg z kanałem łączącym o potrzebnej długości a następnie skompletujecie odpowiednie dodatki do nóg zależnie od kształtu, jaki sobie życzycie. W ten sposób łatwo i szybko uzyskacie stół w potrzebnym kształcie. Złożony stół można wyposażyć w mocowanie na PC czy mocowanie na kable. Oferujemy także nogi z regulacją wysokości, które posiadają regulację mechaniczną lub z napędem elektrycznym. W przypadku regulacji mechanicznej lekko podniesiemy stół do potrzebnej wysokości, w której noga sama się zablokuje. W przypadku napędu elektrycznego wszystkim sterujemy za pomocą przycisków.

Nogi do stołów biurowych

 

Pozostałe akcesoria

Power port
 
Power port


 
Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016