OKUCIA MEBLOWE/Żaluzje

ŻALUZJE

ŻALUZJE vetro lineOptymalne połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym wzornictwem. Coraz częściej stosowane w najróżniejszych miejscach. Wykorzystywane również w nowoczesnych kuchniach jako ich stały element. W ofercie posiadamy zarówno gotowe komplety w standardowych wymiarach jak i poszczególne komponenty służące do przygotowania żaluzji na miarę.System żaluzji RAUVOLET metallic-line REHAU

Pod aluminiową powierzchnią rolety ukryty jest profil nośny z polipropylenu, który gwarantuje doskonałą jakość użytkowania. Ekskluzywny wygląd profili aluminiowych w trzech wariantach – aluminium, stal nierdzewna, szlifowana stal nierdzewna.RAUVOLET metallic-line REHAU

Szczegóły

  • Aluminium połączone z materiałem ekologicznym - polipropylen
  • Wysoki komfort użytkowania przy łatwym i cichym ruchu rolety
  • Szerokość profilu 20 mm
  • Kompletny system z listwą końcową, listwą maskującą oraz torami wykonanymi z masywnego anodowanego aluminium
  • Wysokiej jakości mechanizm rolety C3
  • Zestaw rolet na miarę przygotowany do montażu – wymiary do standardowych szafek kuchennych
  • Minimalna liczba zamówienia - 1 komplet

 


System szklanych żaluzji RAUVOLET vetro-line REHAU

RAUVOLET vetro-line REHAUTrudno sobie wyobrazić nowoczesną kuchnię bez szklanych drzwiczek lub przezroczystych powierzchni. REHAU stworzył RAUVOLET Vetro-line szklany system żaluzji oferujący unikatowy sposób połączenia kilku (wcześniej niedających się ze sobą połączyć) atrybutów – doskonałego ruchu rolety, łatwego montażu i jakości wypróbowanych systemów REHAU z elementami szkła. Przygotowany komplet mechanizmu i szklane lamele wystarczy tylko przymocować do przygotowanego wcześniej korpusu. Ewidentną zaletą systemu RAUVOLET Vetro-line jest funkcjonalność oraz design. Dzięki szerokim 50 mm lamelom z bezpiecznego szkła RAUVOLET Vetro-line tworzy harmonijny dodatek kuchni. Bezpieczne szkło jest odporne na wysokie przeciążenia, nie rysuje się i ma ogromną wartość estetyczną dzięki przezroczystemu materiałowi i doskonale równej powierzchni. Wysokiej jakości materiał żaluzji sprawia, że łatwo się je czyści. Wymienione zalety dotyczą również ramowych profili aluminiowych, które dopełniają doskonały wygląd.


Systemy żaluzji REHAU

Systemy żaluzji REHAUSystem torów, lameli i mechanizmów służących do złożenia dowolnego kompletu rolety w zależności od życzenia klienta. Systemy do produkcji żalużji firmy REHAU oferują właściwie nieograniczone możliwości połączeń oraz modyfikacji rozmiarów. Lamele plastikowe w różnych dekorach lub pokryte warstwą metalu, profile aluminiowe i plastikowe oraz sprawdzone komponenty mechanizmu - to wszystko czego potrzebujemy do produkcji. Szeroka oferta, zamówienia na sztuki lub metry.
 

Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016