OKUCIA MEBLOWE/Zamki

ZAMKI

 

Oferujemy warianty od najbardziej ekonomicznych zamków podstawowych po elektroniczne systemy zamykające najwyższej kategorii. Ze względu na zastosowanie, materiał, z którego wykonane są drzwiczki oraz umieszczenie w korpusie, zamki meblowe dzieli się na:

Zamki do szuflad

Zamki do szuflad

Do zamykania szuflad, możliwość zastosowania kluczy pojedynczych lub wspólnych...Zamki centralne

Zamki centralne

Specjalistyczny rodzaj zamków do kontenerów. Centralne zamykanie wszystkich szuflad umieszczonych w jednym korpusie. W przypadku bardziej zaawansowanych rodzajów ograniczenia otwarcia wszystkich szuflad na raz, można otworzyć tylko jedną szufladę (ochrona przez przeważeniem korpusu).


Zamki do szaf

Zamki do szaf

Do zamykania większych drzwi (szafy w garderobie…) Znajdziecie Państwo tutaj zamki rozporowe (zastosowanie na 1 lub 2 skrzydła, w przypadku 2 skrzydeł konieczna jest mechaniczna blokada zapadki) oraz baskwilowe (na 2 skrzydła bez blokady).

Pozostałe zamki

Pozostałe zamki

Różne rodzaje zamków na 1 lub 2 szklane skrzydła, na przesuwne szkła, zamek do żaluzji, zasuwki meblowe..

Pozostałe zamki


Zamki Lehmann

Wchodzimy na rynek z produktami niemieckiej marki LEHMANN, która jest największym producentem na rynku europejskim specjalizującym się wyłącznie w produkcji zamków. Firma oferuje szeroki asortyment, od podstawowych typów zamków, aż po systemy elektroniczne EP 200, dzięki którym można zarządzać wszystkimi zamkami w biurze za pomocą jednego pilota. Jakość tych zamków zapewnia firmie LEHMANN czołową pozycję w branży.

logo lehmannoferuje szerokie możliwości od różnych wkładek wymiennych bez kombinacji (szatnie, itp.) przez tożsame wkładki wymienne bez kombinacji ( ten sam klucz do wszystkich szafek, np. w domku jednorodzinnym) po specjalnie wybrane zestawy wkładek wymiennych (3 biura, takie same zamki, ale do każdego biura inny klucz). We wszystkich przypadkach można wykorzystać klucz generalny (otwiera wszystkie zamki tego samego typu) i klucz do demontażu (służy do wyjęcia wkładki wymiennej, ale tylko wtedy gdy zamek jest otwarty).
Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj

Zamki STRONG

logo StrongNasza własna seria zamków, korzystny stosunek ceny do jakości. Średnica wierconych otworów 19 mm –na magazynie 5 rodzajów, nie można zastosować klucza generalnego i klucza do demontażu
 

Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


Zamki HETTICH

logo hettichSzeroka oferta zamków i wkładek ważnego producenta na rynku z okuciami dla stolarzy.
 

Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


Zamki SISO Czech

Holenderskie zamki SISO dzięki wprowadzeniu na rynek zamka X-850 Ni oraz zamka centralnego 1018/600 Ni, zostały docenione przez liczne grono klientów. Dzięki poszerzaniu oferty zamków, jak np. zamki do szklanych drzwiczek; oraz innym aplikacjom, firma jest jednym z liczących się graczy w branży zamków meblowych.

Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


Zamki EKO

Specjalistyczne zamki elektroniczne.

Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


 
Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016