ZAWIASY MEBLOWE, KLAPY


Oferujemy kompletny sortyment puszkowych, regulowanych (zawieszanych), czopikowych oraz pozostałych rodzajów zawiasów meblowych, przy czym najszerszą ofertę mamy w zakresie zawiasów puszkowych, które zalecane są do wszystkich rodzajów drzwiczek otwieranych poziomo lub pionowo. Między innymi występują tutaj zawiasy ze zintegrowanym tłumieniem, klipowe (do naklapnięcia na prowadnikI oraz tzw. slide on (do nasunięcia), zawiasy wiercone do szklanych drzwiczek, jak również zawiasy do ramek aluminiowych, standardowe zawiasy oraz zawiasy przeznaczone do różnych kątów otwarcia. W ofercie mamy również zawiasy do nowoczesnego bezuchwytowego otwierania oraz mechanizmy do tego przystosowane (Tip-on oraz K-Push). Można je znaleźć w naszym katalogu okuć w pierwszym rozdziale, zapisane są w kolejności wg producentów (Blum, Strong, FGV i Hettich).

Okucia regulowane (zawieszane), jak brzmi sama nazwa, służą do zawieszania i ustawiania zarówno górnych jak i dolnych szafek. W naszej ofercie można znaleźć klasyczne „pudełka“, które umieszcza się w rogach szafek tak samo jak zawieszki Bystrica. Zapewne zainteresują Państwa okucia skryte, montowane z tyłu szafki - okucia Libra Hx. Pozostałe zawiasy zastąpione są wybranymi ulubionymi produktami (zawiasy DIZA, KZxx, westernowe, do drzwiczek uchylnych – np. Kimana, itd).

W naszym katalogu okuć w rozdziale pierwszym znajdują się również klapy oraz okucia do frontów uchylnych. W katalogu możemy je znaleźć w kolejności wg producentów (Blum, Italiana Ferramenta, Kesseböhmer, Strong). Blum reprezentuje grupa wyszukanych klap Aventos, z oferty Italiana Ferramenta wybraliśmy podnośniki Kraby (gazowo-płynowe podnośniki z funkcją pozycjonowania), Kesseböhmer to przede wszystkim Huwilift Maxi (klapa, która poradzi sobie naprawdę z dużymi i ciężkimi drzwiczkami) oraz Huwill Duo (klapa służąca do górnego i dolnego otwierania). Uwagę należy zwrócić również na produkty Strong z podnośnikami gazowo-płynowymi, które wyróżniają się zarówno świetną ceną jak i dobrą wydajnością. 


Zawiasy mebloweZAWIASY MEBLOWE 

 


Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016