MECHANIZMY UCHYLNE

Umożliwiają lepszy dostęp do szafek górnych, dzięki czemu można wykorzystać całą przestrzeń szafki. Wzornictwo, funkcjonalność i efektywność na bardzo wysokim poziomie.

Do podstawowych mechanizmów uchylnych należą:

System podnośników AVENTOS firmy Blum
Formularz do obliczania siły podnośników hydraulicznych STRONG

kolejne rodzaje mechanizmów uchylnych:


Ekonomiczna seria podnośników pneumatycznych, mechanizmów uchylnych dolnych i górnych firmy STRONG

mechanizmów uchylnych dolnych i górnych firmy STRONG 200 VMechanizm górny i dolny w jednym, uniwersalne zastosowanie, wyjątkowo długa żywotność oraz stabilna konstrukcja. Po 200 cyklach otwierania mechanizm należy wyregulować, w celu przedłużenia okresu bezbłędnego funkcjonowania.Podnośnik pneumatyczny Podnośnik pneumatyczny, różne siły podnośnika 30N, 60N, 80N, 100N, 120N. Bez możliwości regulacji. Prosty montaż.


Seria opatentowanych mechanizmów uchylnych KRABY

mechanizmów uchylnych KRABY

Opatentowany mechanizm górny umożliwia otwarcie drzwiczek w dowolnej pozycji. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi mocowania montaż jest bardzo prosty, tak samo jak końcowe wyregulowanie kąta otwarcia. Do nabycia cztery podstawowe nośności. Maksymalna wysokość drzwiczek 550mm. W pozycji maksymalnego otwarcia front drzwiczek jest równy z górna częścią szafki.


Mechanizm dolny hamuje bezpośrednio podczas otwierania i pomaga w zamknięciu drzwiczek. W pozycji maks. otwartej front jest równy z dolną częścią szafki. Maksymalna wysokość drzwiczek 450mm. Odpowiedni do szafek barowych.


kolejne typy dolnych i górnych mechanizmów uchylnych..

Prosty składany mechanizm uchylny Prosty składany mechanizm uchylny wraz z magnesem zabezpieczającym przed samoczynnym otwieraniem drzwiczek. Jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem do drzwiczek barowych. Łatwy montaż, wysoka żywotność, długoterminowa użyteczność.


Proste mocowanie uchylne z blokadą do drzwiczek QUICK


Proste mocowanie uchylne z blokadą do drzwiczekPara metalowych nóżek ze sprężyną Para metalowych nóżek ze sprężyną. Standardowa konstrukcja, solidność, niezawodność.
Mechanizmy uchylne do szafek na buty Mechanizmy uchylne do szafek na buty. W połączeniu z drzwiczkami tworzą eleganckie rozwiązanie do przechowywania większej liczby butów. Wykonane z plastiku. 
Asortyment na portalu 24 znajduje się tutaj


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016