USŁUGI

Spółka Demos trade oprócz szerokiej oferty najnowszych produktów z całego świata dla architektów i projektantów oferuje również kompletny serwis związany ze sprzedażą np.: sprzedaż online (Portal 24) przez Internet wraz z serwisem dotyczącym transportu przesyłki. Rodzaj usług znajdziecie Państwo poniżej.


SPRZEDAŻ ON-LINE
SPRZEDAŻ ON-LINE

Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa portal Demos24Plus. Za jego pośrednictwem możecie Państwo przez 24 godziny na dobę składać zamówienia lub obserwować swoje zlecenia również w czasie świąt i weekendów. Po spełnieniu wszystkich warunków zamówienia oraz w przypadku, że względy techniczne nam to umożliwią, dostarczymy Państwu towar do 48 godzin (w dni robocze ) od momentu zamówienia. Do Państwa dyspozycji znajdują się tutaj cenniki z aktualnymi rabatami partnerskimi, informacje o dostępności towaru. Funkcje portalu umożliwiają przeprowadzanie cenowych kalkulacji Państwa zleceń,...itd. Więcej o zaletach portalu znajduje się poniżej lub bezpośrednio po rejestracji na SPRZEDAŻ ONLINE możecie Państwo sami wypróbować. 
Więcej tutaj..

POMOC KLIENTOM
POMOC KLIENTOM

W razie pytań dotyczących naszych produktów do Państwa dyspozycji pozostają przedstawiciele handlowi oraz Biuro Obsługi Klienta. Dodatkowo zapewniamy Państwu katalogi ekskluzywnych produktów, certyfikaty, instrukcje montażu....itd. W celu rozwoju Państwa firmy polecamy korzystanie z naszych usług, dzięki nim Państwa praca będzie bardziej efektywna i precyzyjna.
Więcej tutaj..


BONUSY
BONUSY

Dla każdego klienta przygotowaliśmy specjalny bogaty program bonusów.. 
Więcej tutaj..

LOGISTYKA
LOGISTYKA
(TRANSPORT)

Korzystamy z usług firm transportowych. 
Więcej tutaj..SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016