POMOC KLIENTOM

 

POMOC KLIENTOMNaszym klientom staramy się ułatwiać pracę poprzez: strony www.demos-trade.pl i portal Demos24Plus (SPRZEDAŻ ONLINE), przedstawicieli handlowych, Biuro Obsługi Klienta, wzorniki, katalogi, ekskluzywne produkty, certyfikaty, instrukcje montażu.... itd. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą uda się Państwu pracować szybciej i precyzyjniej oraz że będziecie w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom Państwa klientów.

Instrukcje obsługi, wykresy techniczne, instrukcje montażu

W naszej ofercie znajduje się asortyment, który praktycznie nie wymaga żadnych instrukcji czy opisów jak i ten bardziej skomplikowany pod względem technicznym, gdzie konieczne są dokładne informacje, np. jak z nim pracować, jak wybrać odpowiedni rodzaj, itd. Z tego powodu staramy się wszystkie tego typu informacje umieszczać na naszym portalu Demos24Plus w załączniku przy danym asortymencie (znajduje się pod zdjęciem w detalu asortymentu).

Próbki i wzorki

Oferujemy na sprzedaż ew. bezpłatnie wzorki materiałów, które ułatwiają wybór z szerokiej gamy dekorów płyt meblowych oraz obrzeży. W przypadku niektórych pozycji, możemy Państwu zaproponować próbki do przetestowania na podstawie uzgodnienia z przedstawicielem handlowym.

Katalogi i broszury

Wydajemy własne katalogi z naszym asortymentem. Katalog główny obejmuje przede wszystkim okucia, aktualizujemy go mniej więcej co dwa lata w różnych wersjach językowych. W przypadku niektórych grup produktów drukujemy oddzielne broszury, aby mieli Państwo aktualne informacje o nowym asortymencie, również w okresie pomiędzy wydrukowaniem Katalogów głównych. Katalogi możecie zamawiać Państwo wraz z towarem, stałym klientom oferujemy katalogi gratis.

Asortyment – rozszerzanie oferty

Na podstawie wymagań rynku oraz rekomendacji naszych dostawców analizujących najnowsze trendy nieustannie rozszerzamy naszą ofertę. Zespół pracowników, zajmujących się wprowadzaniem do naszej oferty nowych produktów, regularnie odwiedza targi na całym świecie poświęcone materiałom wykorzystywanym w urządzaniu mieszkań. Zyskaną wiedzę wykorzystują w pracy stwarzając dla Państwa kompleksową ofertę, która pozwala na spełnienie wszelkich oczekiwań.

Marka Strong, Tulip

Spółka Demos trade jest właścicielem marki Strong i Tulip. Marka Strong obejmuje elementy łączące do mebli zapewniające wzajemny ruch poszczególnych części. Produkty odznaczają się wysoką jakością za rozsądną cenę. Pod marką Strong oferujemy podstawową serię zawiasów meblowych, zamków, prowadnic, jak i okucia do drzwi. Tulip to elegancka seria produktów, zapewniająca Państwa wnętrzu harmonijny wygląd w szerokiej skali możliwości. Dotyczy szczególnie nowoczesnych oraz klasycznych uchwytów i wieszaków.

Produkty na zamówienie

Na stanie magazynowym posiadamy ponad 4000 pozycji, pozostałe pozycje są na zamówienie. Nasi specjaliści są przygotowani, aby sprostać Państwa wymaganiom. Mają do dyspozycji sieć kontaktów na całym świecie. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktu, sprawdzimy dostępność oraz termin dostawy.

Wyłączność na dany asortyment

Współpracujemy z serią dostawców, którzy zapewniają nam wyłączność sprzedaży, co oznacza że na danym rynku nikt oprócz nas nie ma określonych produktów w ofercie. Na podstawie wyjątkowej współpracy z klientem również my jesteśmy w stanie zapewnić wyłączność sprzedaży gwarantując Państwu że nikt w danym regionie nie dostanie takiej samej oferty. Wszystko jest kwestią umowy i rzetelnej współpracy z klientem.

Zamówienia dotyczące produktów marketingowych na portalu Demos24Plus

Na naszym portalu możecie Państwo zamówić również materiały, które pomogą Państwu w sprzedaży poszczególnych produktów (wzorniki, katalogi, broszury).


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016