SPRZEDAŻ ONLINE - portal Demos24Plus

 

SPRZEDAŻ ONLINESpecjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy portal Demos24Plus – SPRZEDAŻ ONLINE. Poniżej przedstawiamy niektóre z jego zalet. Zalecamy korzystanie z łatwego, taniego, szybkiego sposobu zakupu online z dostępem do informacji 24 godziny dziennie. Zarejestruj się!
 

Zalety portalu Demos24Plus

  • możliwość złożenia i obserwacji zamówienia
  • aktualny cennik z partnerskimi zniżkami
  • dostępność 24 godziny na dobę
  • aplikacje on-line
  • aktualne promocje, nowości
  • możliwość kalkulacji Państwa zamówień

Katalog

Asortyment można wyszukać poprzez wpisanie kodu produktu, ew. wpisując nazwę do odpowiedniego pola. Przy każdym produkcie znajduje się informacja o dostępności (czy jest na stanie magazynowym czy na zamówienie z terminem dostawy), minimum zamówieniowym, ilości sztuk w opakowaniu (ew. zniżki za zamówienie całego opakowania).

Zyskujecie Państwo możliwość sprawdzenia partnerskich cen (według warunków handlowych), w załączniku znajdują się dokumenty jak np. instrukcje montażu, ew. certyfikaty. W detalach asortymentu znajdują się fotografie, ew. wykresy techniczne.

Cenniki

W menu Cenniki istnieje możliwość eksportu lub druku partnerskich cenników, również na wybrane grupy asortymentu, ew. w zależności od dostępności (na magazynie, na zamówienie).

Zamówienia

 Na początku należy nastawić warunki zamówienia wybierając z oferty ustawień:
  • żądana data dostawy, forma płatności, rodzaj transportu, ew. miejsce dostawy
  • przy poszczególnych pozycjach macie Państwo możliwość zmienienia sposobu dostawy, ew. napisania dodatkowej informacji dla pracownika, który będzie zajmował się Państwa zamówieniem. Możecie Państwo również skontrolować informacje o procesie realizacji zamówienia
  • ilość i rzeczywisty czas dostawy oraz informacje, czy towar jest już w trakcie przygotowania, czy był już wysłany, ew. zamówiony u innego dostawcy (jeżeli potrzebna ilość nie była na stanie magazynowym)

Wszystkie zamówienia i pozycje są aktualizowane automatycznie na podstawie zmian w naszym systemie. W związku z tym możecie Państwo na bieżąco kontrolować proces realizacji swojego zamówienia. O przebiegu procesu będzie Państwo informowani również poprzez wiadomości e-mail, które będą wysyłane automatycznie przy zmianach w zamówieniu. Historię zamówień możecie Państwo obserwować w archiwum.

Wejście do portalu Demos24Plusportalu Demos 24 plus


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Obsługi Klienta ZAMÓWIENIA Tel.: (+48) 327 302 313
Fax.: 00 800 420 1215
E-mail: zamowienia@demos-trade.com
W celu świadczenia usług, personalizacji i analizy odwiedzin naszej strony używamy plików cookies. Korzystając z tej witryny, użytkownik automatycznie zgadza się z nimi.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016