Nowości wśród uchwytów meblowych - jesień 2021 | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Nowości wśród uchwytów meblowych - jesień 2021

Nowości wśród uchwytów meblowych - jesień 2021

Nowości wśród uchwytów meblowych - jesień 2021
W związku z rosnącą popularnością profili meblowych, nasze portfolio marki TULIP uzupełnią nowoczesne typy uchwytów Tende, Zoid i Nary.

Prosty, minimalistyczny kształt predestynuje profile meblowe TULIP Tende i TULIP Zoid do każdego  współczesnego, nowoczesnejego wnętrza i dodaje mu elegancji. Designem profile przypominają  uchwyty wpuszczane, ale ich zaletą jest łatwy montaż na wkręty bez konieczności frezowania. Uchwyt można zamontować na całej szerokości frontu lub na jego środku, do tego świetnie wygląda, gdy zamontujesz go w pionie - na przykład na drzwiach garderoby. W przeciwieństwie do klasycznych profili wpuszczanych, które zazwyczaj przeznaczone są do materiałów o grubości 18 mm, profile Tende i Zoid można stosować do frontów o różnej grubości - zarówno powyżej 19 mm, jak i cieńszych.

Trzecia nowość, profil TULIP Nary zachwyca swoim eleganckim zaokrąglonym kształtem. W mniejszych długościach można go używać jako gałki, w dłuższych jako uchwytu meblowego. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodny chwyt, a prosty design będzie modny przez lata.

Nowości dostępne są we wszystkich wykończeniach powierzchni, z wyjątkiem imitacji stali nierdzewnej, która będzie dostępna na początku listopada.

Zobacz ulotkę Nowości wśród uchwytów meblowych - jesień 2021 >>>

 

Profile Juvi, Paolo i Maritta już w magazynie        

Po problemach w produkcji i załamaniu sprzedaży ponownie mamy na stanie popularne profile Juvi, Paolo i Maritta o długości 2900 mm, w wykończeniu powierzchni aluminium oraz imitacja stali nierdzewnej. Informujemy, że zmodyfikowano parametry techniczne profili - zaktualizowany rysunek można znaleźć w portalu Demos24Plus.

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.