35 lat doświadczenia | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
35 lat doświadczenia

35 lat doświadczenia

35 lat doświadczenia
Biorąc pod uwagę historię produkcji mebli, 35 lat to nie tak długo. Jeśli komuś uda się w tym czasie znaleźć w czołówce branży, to jest to dobry powód by się nim zainteresować. Austriacki producent okuć KNAPP nie powinien być zatem pomijany.

Przed trzydziestu pięciu laty Friedrich Knapp założył firmę, która produkuje okucia łączące do mebli. Asortyment został następnie rozszerzony o elementy do łączenia schodów, konstrukcji drewnianych oraz innych produktów stolarskich i ciesielskich. Dzisiaj okucia KNAPP są bez wątpienia zaliczane do najlepszych, jakie rynek ma do zaoferowania, a my w Demos z przyjemnością prezentujemy je Państwu.

Praktyczne złącza

Zacznijmy od złączy. Doceni je każdy producent, który szuka mocnego połączenia przy minimalnym nakładzie pracy. Jeśli wybierzesz złącza KNAPP, nie potrzebujesz żadnego specjalnego narzędzia, praktycznie wystarczy klasyczna frezarka. Większość z oferowanych złączy nie wymaga nawet klejenia. Dzięki swojemu specjalnemu kształtowi "wgryzają się" w materiał. Niektóre modele mogą być nawet ponownie rozłączone. W ofercie Demos znajdą Państwo nowe złącza SUNNY, SILVER, CHAMP, METAL i FAST.

Jeśli zajmujesz się montażem schodów lub paneli ściennych, z pewnością zainteresują Cię złącza UNO i DUO. Złącza te są proste, wystarczająco mocne i mogą być demontowane. Model DUO może być również wykorzystany do połączenia z ramą łóżka. UNO nadaje się do zawieszenia paneli ściennych lub np. do wysokiej listwy przypodłogowej. Jest łatwy do demontażu, a blokada zapobiegnie przypadkowemu wysunięciu.

Wytrzymałość dwuczęściowego kołka blokującego.

System QUICK-SET zapewnia szybkie, precyzyjne i szczelne połączenie korpusu. Jest to metalowy trzpień, bardzo podobny do klasycznych trzpieni w mimośrodach, oraz plastikowy kołek, który wbija się w trzpień. Dla lepszego wyobrażenia, działa to tak, że łączysz pręty mimośrodowe i wciskasz je w otwór kołka, gdzie są zamocowane solidnie i nierozłącznie.

Nowością w naszej ofercie jest również system łączący KLICK, który umożliwia prosty montaż elementów dekoracyjnych lub połączenie dwóch elementów w jedną nienaprężoną spoinę, a także kołki z tworzywa sztucznego, które doskonale sprawdzają się w zastosowaniach zewnętrznych lub przy łączeniu paneli kompaktowych. Ale to nie koniec listy produktów KNAPP, które nie powinny umknąć Twojej uwadze.

Więcej informacji można znaleźć w ulotce na naszej stronie internetowej lub w aplikacji na smartfony.

Jeśli wypróbujesz któryś z produktów KNAPP, będzie nam bardzo miło, gdy podzielisz się z nami swoimi wrażeniami!

 

 

 

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.