O nas | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment

O nas

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży materiałów do produkcji i montażu mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Nasza kompleksowa oferta obejmuje tysiące produktów dostępnych w magazynie, uzupełnionych przez usługi na najwyższym poziomie. W szerokim portfolio Demos znajduje się zarówno asortyment renomowanych światowych producentów, jak i stale poszerzane zgodnie z najnowszymi trendami i oczekiwaniami klientów, kolekcje własnych marek handlowych okuć meblarskich Strong i Tulip.

Firma Demos przez blisko ćwierć wieku działalnosci wyrobiła sobie mocną pozycję w branży meblarskiej w Czechach i na Słowacji, gdzie obecnie jest liderem w swoim segmencie, a ostatnio zdobywa uznanie i stałych klientów także na Węgrzech i w Polsce.

Dużą część produktów z powodzeniem sprzedajemy za pośrednictwem systemu sprzedaży online poprzez portal Démos24Plus. Część klientów woli jednak drogę bardziej tradycyjną dlatego dbamy o najwyższy poziom i nowoczesność naszych punktów obsługi i salonów, które można odwiedzać na obszarze Czech i Słowacji, a od lipca 2017 również w Polsce, w Katowicach.

Nowoczesne magazyny wysokiego składowania umożliwiają nam zaoferowanie kilkudziesięciu tysięcy artykułów magazynowych i zamówieniowych.

Do naszych głównych odbiorców zaliczają się producenci mebli, architekci i wykonawcy wnętrz, drobni przedsiębiorcy i hurtownie z całych Czech, Słowacji, Polski i Węgier. O ich zadowolenie dba zespół ponad 800 pracowników Demos. Klienci mogą skorzystać z porad doświadczonych operatorów, menadżerów handlowych, wykwalifikowanych sprzedawców oraz specjalistów produktowych.  

 

 

 • Najszersza oferta okuć meblowych

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo tysiące pozycji okuć meblowych.

 • Jesteśmy tutaj dla Państwa

  O naszych klientów troszczy się zespół doświadczonych specjalistów.

 • Szybkość dostawy

  Codziennie wysyłamy tysiące zamówień a towary dostarczamy już w 24 godziny.

 • Wiarygodny partner

  Jesteśmy międzynarodową firmą z ponad 25 letnią tradycją i mocną pozycją rynkową.

 • 31

  lat na rynku!

  Historia

  Wszystko zaczęło się w 1993 roku, kiedy firma Démos rozpoczęła sprzedaż materiałów do produkcji mebli...

 • Kluczowi pracownicy

  Naszą firmą zarządza zespół doświadczonych menadżerów. Poznaj ich!

Reference

Jako firma produkcyjna, dzięki współpracy z firmą handlową Demos trade, uzyskujemy efekt synergiczny, wzajemnie wzbogacając swoje oferty. Dzięki Demos trade możemy dostarczyć klientom pełna gamę naszych produktów oraz świadczyć szybki serwis.

Ing. Sylva Krechlerová Executive director, KRONOSPAN CR, spol. s r.o.

INDECO we wzajemnej współpracy z firmą Demos docenia przede wszystkim indywidualne podejście do stawianych zadań, jakość i szeroką ofertę produktów oraz elastyczne warunki dostaw.

Radek Dolanský Sales representative, INDECO CZ s.r.o.,

Firma Demos trade jest dla nas bardzo ważnym partnerem w dystrybucji produktów Hettich do szerokiego grona producentów mebli w Europie Środkowej. Zaawansowane technologicznie zaplecze logistyczne Demos trade, lidera na rynku okuć meblowych, jest ważnym czynnikiem prowadzącym do wspólnych sukcesów rynkowych. Dla naszej współpracy ważny pozostaje fakt, że w Demos trade pracują zmotywowani profesjonaliści.

Ladislav Hein Sales manager, Hettich ČR k.s.

Wizja i misja Spółki Démos

Naszym celem jest stać się standardem przy wyborze dostawcy akcesoriów do produkcji mebli ...