AvanTech YOU: Bezpieczne wypinanie frontu | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
AvanTech YOU: Bezpieczne wypinanie frontu

AvanTech YOU: Bezpieczne wypinanie frontu

AvanTech YOU: Bezpieczne wypinanie frontu
Na pewno wiesz o co chodzi. Wysoki połysk, głęboki mat = wysokie ryzyko. Podczas pracy z tymi delikatnymi materiałami można je łatwo uszkodzić. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób inżynierowie z Hettich zredukowali ryzyko uszkodzenia frontu podczas wpinania i wypinania z szuflady AvanTech YOU.

Materiały stosowane obecnie do produkcji frontów są piękne, ale również bardzo podatne na uszkodzenia. Wysoki połysk lub głęboki mat można naprawdę łatwo zarysować, a podczas wpinania lub wypinania frontu szuflady, na przykład przy przeprowadzce, to bardziej prawdopodobne niż kiedykolwiek.

Centrum rozwoju firmy Hettich znalazło rozwiązanie, które minimalizuje ryzyko uszkodzenia frontu podczas wpinania i wypinania. Niezależnie od tego, jak wysoki i szeroki jest front szuflady, można go teraz wyjąć samodzielnie i bezpiecznie, bez niczyjej pomocy. Jak to działa?

Wysunięcie frontu z szuflady odbywa się w dwóch krokach. W pierwszym kroku klasycznie za pomocą śrubokrętu należy odblokować mocowanie  frontu z zamka po kolei z obu stron. Spokojnie możesz odłożyć śrubokręt, a front nie wyczepi się z boków. Jest trwale zaczepiony w bokach i nie spadnie na podłogę. Jest to prosta i bezpieczna procedura, nawet jeśli duży front szuflady jest wyjmowany przez jedną osobę.

Dzięki szybszej produkcji wykrojów, łatwemu montażowi ściany tylnej oraz bezpieczniejszemu wypinaniu frontów szuflad, innowacyjny system okuć AvanTech YOU zyskał już uznanie wielu producentów mebli. Ale jakie korzyści AvanTech YOU oferuje bezpośrednio użytkownikom końcowym? Tym zajmiemy się następnym razem.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.