AvanTech YOU: Prosty montaż ściany tylnej | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
AvanTech YOU: Prosty montaż ściany tylnej

AvanTech YOU: Prosty montaż ściany tylnej

AvanTech YOU: Prosty montaż ściany tylnej
Kontynuujemy naszą odkrywczą podróż i przedstawiamy Ci okucia AvanTech YOU firmy Hettich. Jedną z głównych zalet tego rozwiązania są wymiary rozkroju dna i ściany tylnej. Docenisz również bardzo prosty montaż ściany tylnej.

Dla jasności przypomnijmy pokrótce, jak wygląda rozkrój w okuciach AvanTech YOU.  Szerokość dna i tyłu jest taka sama, więc wymagają mniejszej liczby cięć. Dno nie musi być w żaden sposób dodatkowo frezowane, dzięki czemu przygotowanie materiału jest znacznie szybsze. Szybszy jest również i sam montaż.

Dno mocowane jest pod bokami klasycznie za pomocą wkrętów lub w prostszy sposób za pomocą haczyków. To już klasyka i tylko od Ciebie zależy, który sposób wybierzesz. Bardziej interesujący jest jednak montaż ściany tylnej.

Najczęściej robi się to poprzez przykręcenie ściany tylnej do mocowania i zatrząśniecie do boku. Dzięki systemowi AvanTech YOU wyeliminowano jeden krok i nie trzeba stosować mocowań ściany tylnej. Ściana tylna  może być zamontowana bezpośrednio do boków za pomocą dwóch wkrętów 4x30mm. Świetnie, więcej zaoszczędzonego czasu. Eliminuje to również kłopoty związane z niedostarczonymi lub zagubionymi mocowaniami ściany tylnej.

Na tym jednak nie kończy się lista zalet okuć AvanTech YOU. Następnym razem skupimy się na korzyściach płynących z bezpiecznego wpinania i wypinania frontu.

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.