AvanTech YOU: Szybki rozkrój | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
AvanTech YOU: Szybki rozkrój

AvanTech YOU: Szybki rozkrój

AvanTech YOU: Szybki rozkrój
W branży meblowej przeżywamy obecnie wspaniały okres. Zamówienia pojawiają się jak grzyby po deszczu. Jednak terminy się przeciągają i Twój klient musi czekać kilka miesięcy, zanim nastanie jego kolej. Liczy się każda pomoc i każda minuta. Komplety okuć meblowych AvanTech YOU pozwolą zaoszczędzić Twój cenny czas.

W ostatnim artykule o systemie Avantech YOU, przedstawiliśmy jego rozwój i ogólny zarys. Teraz przyjrzyjmy się bliżej cechom, które wyróżniają go najbardziej na tle konkurencji.

Jedną z głównych korzyści jest szybka praca z rozkrojem. Dno i tył - im mniej cięć, tym szybsza praca. Hettich też o tym wie. Dlatego w rozkroju formatki dna i tyłu w AvanTech YOU są przycinane na tę samą szerokość. Przycięte formatki są następnie docinane odpowiednio do głębokości dna i wysokości tyłu. Ponieważ dno nie wymaga frezowania, jest już gotowe do zamontowania.

Aby nadać szufladzie wyjątkowy design  można użyć profili  dekoracyjnych dołączonych do kompletu. Są one dostępne w tych samych kolorach co boki: srebrnym, białym i antracytowym. Wyjątkowy design z pewnością zostanie doceniony przez klienta!

Nadal wahasz się, czy wypróbować okucia AvanTech YOU? Nie skończyliśmy jeszcze wymieniać jego zalet - o kolejnych bonusach porozmawiamy następnym razem.

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.