Ukryj asortyment Asortyment
Bądźmy odpowiedzialni

Bądźmy odpowiedzialni

Bądźmy odpowiedzialni
Nie można wykluczyć opóźnień w realizacji zamówień.

19.03.2020:

Szanowni klienci,

pragniemy poinformować, że z powodu zwiększonego zapotrzebowania na dostawy towaru maksymalizujemy nasze zdolności wysyłkowe.

Jednak w związku ze środkami przeciwdziałającymi pandemii podjętymi w Polsce i krajach sąsiednich istnieją logistyczne komplikacje, na które nie mamy wpływu. Dlatego nie można wykluczyć opóźnień w realizacji zamówień, za które przepraszamy.

Prosimy,  wziąć to pod uwagę przy planowaniu swoich zamówień.

 

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Życzymy zdrowia.

Zespół Demos trade

 

16.03.2020:

Szanowni klienci,

W związku z sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa podejmujemy działania mające na celu ochronę zdrowia pracowników i klientów przy jednoczesnym zachowaniu najlepszej obsługi.

Zachęcamy do zamawiania towaru drogą elektroniczną przez portal Demos24Plus, pocztą elektroniczną lub telefonicznie u przedstawicieli handlowych.

Nasz magazyn centralny w Ostrawie pracuje pełną parą, utrzymany jest także transport międzynarodowy. Dostawy z magazynu centralnego są na bieżąco realizowane. Ze względu na kontrole graniczne może jednak ulec wydłużeniu czas dostawy zamówienia.

UWAGA! Od dzisiaj kurierzy firmy Raben nie przyjmują płatności gotówkowych ani kartą płatniczą. Wstrzymane zostają więc zamówienia za pobraniem. Klienci, którzy nie mają ustawionych przelewów, mogą zamawiać towar na przedpłatę. W tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta lub przedstawicielem handlowym.

Hurtownia stacjonarna Demos trade w Katowicach pozostaje otwarta. Jednak w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, przy wizycie na Woźniaka 5, prosimy o przestrzeganie kilku zasad:

  • W miarę możliwości prosimy o dokonywanie płatności kartą płatniczą.
  • Zachowajmy bezpieczny odstęp od pracowników sklepu oraz innych klientów.
  • Prosimy o ograniczenie czasu przebywania w sklepie do niezbędnego minimum - bardzo chętnie udzielimy wszystkich porad telefonicznie.

Pragniemy również poinformować, że powierzchnie wspólne, w tym terminal płatniczy są regularnie czyszczone i dezynfekowane.

Dziękujemy za zrozumienie, cierpliwość i wsparcie.

Życzymy zdrowia.

Zespół Demos trade