Czy SM‘art jest smart? | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Czy SM‘art jest smart?

Czy SM‘art jest smart?

Czy SM‘art jest smart?
Oznaczenia „smart" nie da się nie zauważyć. Dziś wszystko jest smart: telefony, telewizory, lodówki, całe domy, samochody (przynajmniej jeden), może nawet klamerki do bielizny są smart. Tylko że płyty SM‘art są smart całkiem inaczej. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak wykorzystać tę wiedzę podczas pracy z klientem.

Dekory SM´art są sprytnie zaprojektowane, nie ma co do tego wątpliwości. Włoska firma SM´art dąży do wyprodukowania materiału maksymalnie wiernego swojemu naturalnemu wzorowi, przyjaznego dla środowiska i łatwego w obróbce. Jednak główną ideą i wizją jest stworzenie materiału, który nada meblom artystycznego akcentu. I to jest właściwa interpretacja terminu SM´art: Surface Material art.

 

Inspiracje z konkursu na Facebooku

Wielu stolarzy już tworzy meble z płyty SM´art. Mieliśmy okazję się przekonać się o tym przy okazji konkursu organizowanego w ubiegłym roku na czeskim facebookowym profilu Demos trade. Wciąż pamiętamy zwycięską wizualizację firmy Bios, a także realizacje firm Stora i Jurka oraz wielu innych. Chcemy obudzić chęć tworzenia z płyt SM'art także w pozostałych producentach mebli. Dla tych z Was, którzy nie słyszeli o SM´art lub nie znaleźli jeszcze inspiracji, jak z niego korzystać - stworzyliśmy broszurę i stronę internetową.

 

Stworzyliśmy broszurę

Z nadesłanych zdjęć i projektów oraz kilku naszych wizualizacji przygotowaliśmy inspirującą broszurę. Może Ci pomóc właśnie wtedy, gdy Ty i klient szukacie najlepszego materiału na meble. Meble powinny być nie tylko elementem funkcjonalnym, ale uzupełniać wnętrze tak, jak każda sztuka. Przekonaj się sam dzięki broszurze SM´art - meble z artystycznym akcentem!

 

Stworzyliśmy stronę internetową SM’art

Broszura to zbyt mało? Spróbuj innego sposobu by otworzyć drzwi do świata wyjątkowego włoskiego designu. Twoja „smart” droga zaczyna się na www.demos-smart.pl

  • Wybieraj spośród 6 kolekcji dekorów.
  • Aż 24 oryginalne dekory i doskonałe struktury.
  • 6 nowych dekorów blatów kuchennych i paneli wnękowych SM´art.

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.