Dodaj uroku pokojowi dziecka lub studenta | Wszystko do produkcji mebli
Ukryj asortyment Asortyment
Dodaj uroku pokojowi dziecka lub studenta

Dodaj uroku pokojowi dziecka lub studenta

Dodaj uroku pokojowi dziecka lub studenta
Co powiesz na rozweselenie pokoi dziecięcych, które mogą być nie tylko piękne, przytulne, ale też pełne kolorów i kształtów? Nawet pozornie zwyczajna szafka może stać się wyjątkowa dzięki kolorowemu uchwytowi, a komoda nagle zyskać nowy wygląd.

Zaletą uchwytów jest to, że po latach można je łatwo wymienić, a meble mogą rosnąć wraz z dzieckiem.

Czym kierować się projektując meble do pokoju dziecięcego?

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wiek i płeć dziecka, dla którego projektujemy meble. Inne preferencje będziemy mieli projektując meble dla najmłodszych dzieci, a inny styl wybiorą uczniowie czy nastoletni syn lub córka.

Dla najmłodszych dzieci odpowiednie są kolorowe modele uchwytów, które pięknie uzupełniają meble w jasnym dekorze drewna, a także kolorowe unidekory, z których można stworzyć komody w dominujących kolorach. Bezpieczeństwo to ważny aspekt, dlatego w naszej ofercie znajdziesz uchwyty o okrągłych i zaokrąglonych kształtach wykonane z tworzywa sztucznego i gumy.

Dzieci w wieku szkolnym z pewnością zachwycisz pięknym połączeniem dekorów drewnianych z wariantem kolorystycznym uchwytu Cute lub Large, który doda nowy wymiar szafce lub komodzie.

Ciekawym rozwiazaniem dla studentów będą meble w kolorze antracytowym lub kremowym, w połączeniu z uchwytami w kolorze białym, szarym lub czarnym.

Nie chcesz zmieniać mebli, ale mimo wszystko potrzebujesz małego odświeżenia wnętrza? Zainspiruj się naszą kolekcją uchwytów dla dzieci i zaskocz swoje dziecko nowym wyglądem dziecięcego pokoju, dzięki prostej wymianie uchwytów – bo detale składają się na całość.