I oto nadchodzi! | Wszystko do produkcji mebli
Szanowni klienci, zamówienia towarów są możliwe tylko dla zarejestrowanych (firmowych) klientów. Dziękuję za wyrozumiałość.
Ukryj asortyment Asortyment
Kontakty
I oto nadchodzi!

I oto nadchodzi!

I oto nadchodzi!
Przez ostatnie tygodnie liczyłeś razem z nami …3 – 2 – 1… i …oto jest! Nadszedł czas, aby dotrzymać obietnicy… Nowy katalog okucia!

W tym tygodniu rozpoczynamy jego dystrybucję. Katalog dostarczy Ci Twój przedstawiciel handlowy. Cały proces będzie zautomatyzowany, nie trzeba się o nic troszczyć, tylko cieszyć się na:

  • 1456 stron 
  • ponad 23 000 kodów zamówieniowych
  • asortyment przejrzyście rozdzielony do 15 rozdziałów
  • kilkadziesiąt nowości produktowych

Niektóre nowości przedstawiliśmy już w poprzednich tygodniach. Kolejne zaprezentujemy na naszej stronie internetowej www.demos-trade.com, w portalu www.demos24plus.com lub na profilu Facebookowym @demostradepl. Na stronie www.demos-trade.com oraz w aplikacji mobilnej Demos można znaleźć także katalog w wersji pdf.

Oczywiście katalog to nie tylko informacje o nowościach. Znajdziecie w nim również doskonale znane i regularnie zamawiane produkty. W katalogu nie zabrakło miejsca na marki Blum, Hettich, Kesseböhmer, Vibo, Italiana Ferramenta i oczywiście nasze marki Strong i Tulip. Ponadto produkty firm Pöttker i Agoform zyskały więcej miejsca.

Katalog okuć meblowych Demos przez lata stał się ważnym narzędziem pracy naszych klientów i inspiracją dla konkurencji. Liczymy, że tak będzie i w tym roku 😉