Katalog Okucia 2024 jest już dostępny! | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Katalog Okucia 2024 jest już dostępny!

Katalog Okucia 2024 jest już dostępny!

Katalog Okucia 2024 jest już dostępny!
Czas niecierpliwego oczekiwania dobiegł końca. Rozpoczęliśmy dystrybucję katalogów Okucia 2024. Priorytetem jest dla nas jak najszybsze dostarczenie tysięcy katalogów do naszych klientów.

Aby dystrybucja katalogu przebiegła jak najsprawniej, działamy dwutorowo.

Do części klientów KATALOG OKUCIA wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu centralnego w Ostrawie. Nie zdziw się więc, gdy katalog zostanie Ci dostarczony wraz z kolejnym zamówieniem.

Do drugiej grupy klientów KATALOG OKUCIA przywiezie osobiście przedstawiciel handlowy podczas jednej z kolejnych wizyt.

Co nowego znajdziecie w katalogu?

Spodziewajcie się wielu ciekawych nowości, poprawionego układu rozdziałów i wyraźniejszej prezentacji informacji o produktach. Katalog podzieliliśmy na dwie części, co ułatwia orientację.

1. Część techniczna to 12 rozdziałów, w których zawarto elementy konstrukcyjne i funkcjonalne mebli, których końcowy użytkownik zazwyczaj nie wybiera sam lecz prosi o radę fachowców. Znajdziesz tu:  zawiasy, szuflady, okucia łączące, wyposażenie szuflad, cokoły, kleje i środki chemiczne, narzędzia itp.

2. Część inspiracyjna składa się z 5 rozdziałów, w których znajdziesz produkty, które każdy użytkownik mebli chce dobrać samodzielnie – uchwyty, wieszaki, zlewozmywaki, baterie kuchenne, nogi meblowe, klamki itp.  

Chcesz mieć katalog zawsze pod ręką?

Poznaj nasz katalog online! Zawsze będzie zawierać najbardziej aktualne informacje, nic nie waży i jest dostępny zawsze i wszędzie. Pobieranie jest możliwe z naszej strony internetowej lub za pomocą aplikacji Demos w wersji na iOS i wersji na Androida.