Katalog Tulip – patrz szeroko | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Katalog Tulip – patrz szeroko

Katalog Tulip – patrz szeroko

Katalog Tulip – patrz szeroko
Są rzeczy, którym musimy się dobrze przyjrzeć, zanim się na nie zdecydujemy. Zebrać o nich jak najwięcej informacji, po prostu je poznać. Jednymi z takich produktów są uchwyty i wieszaki Tulip. Właśnie tak podeszliśmy do tematu wybierając format odpowiedni dla nowego katalogu Tulip. Przyjrzeliśmy się temu szeroko.

Chcemy, aby podczas przeglądania katalogu poniosła Cię fala inspiracji. Zależy nam, byś mógł obejrzeć uchwyty i wieszaki w każdym detalu, a także zobaczyć jak wyglądają już zamontowane na meblach. Tak, abyś wybierając uchwyty lub wieszaki poznał wszystkie ważne informacje. Rozmiar, kolor i materiał, z którego są wykonane. A co najważniejsze, abyś miał szeroki ogląd całości.

Dlatego wybraliśmy format A4 z poziomym układem stron. Uchwyty, jak i wieszaki zyskały przez to znacznie więcej miejsca niż przy układzie pionowym. Dzięki temu można zobaczyć maksimum szczegółów. Katalog podzielony jest na kilka działów, co sprawia, że wyszukiwanie jest bardzo wygodne. Nowości otrzymały dużą, dwustronicową przestrzeń, podobnie jak każdy interesujący uchwyt w danej grupie (metalowe, drewniane, rustykalne itp.)

W katalogu znalazły się wszystkie uchwyty z naszej oferty. Wierzymy, że wybór produktów z takiego katalogu będzie przyjemnością. Wiele uchwytów i wieszaków można obejrzeć w naszych sklepach w Czechach, na Słowacji i w Polsce lub u naszych partnerów na rynkach eksportowych.

Już teraz zobacz nowy online katalog Tulip, wersja drukowana będzie wkrótce dostępna u naszych przedstawicieli handlowych.

Większość nowości spośród uchwytów, gałkek i wieszaków posiadamy już w magazynie lub będziemy je mieć do końca sierpnia.