Katalog Tulip - ponadczasowe uchwyty drewniane | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Katalog Tulip - ponadczasowe uchwyty drewniane

Katalog Tulip - ponadczasowe uchwyty drewniane

Katalog Tulip - ponadczasowe uchwyty drewniane
Już od dziesięcioleci uchwyty wykonane z drewna uchodzą za ponadczasowe i z powodzeniem stosowane są we wnętrzach o różnym charakterze. Dlatego też uchwyty drewniane stanowią integralną część naszego katalogu Tulip. Mogą nadać każdemu pomieszczeniu naturalny i ciepły wygląd.

Uchwytom drewnianym poświęciliśmy cały 4 rozdział katalogu Tulip. Przedstawiamy w nim różne kształty, ciekawe faktury i rozmiary. Co wybierzesz, zależy wyłacznie od Twoich preferencji i stylu.

Świetnym wyborem są drewniane uchwyty Xin wykonane z drewna orzechowego i dębowego. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu przez czeskiego producenta, drewniane uchwyty Xin gwarantują najwyższą jakość. Oferujemy je w wersji lakierowanej oraz naturalnej, ale także z wkładką z materiału Fenix, która nadaje uchwytowi i całemu meblowi oryginalnego wyglądu. Oprócz uchwytu Xin proponujemy również gałkę i wieszak Xin. Zestaw ten stanowi doskonały element łączący, pozwalający ujednolicić pomieszczenia i zachować ten sam styl i wygląd.

Ofertę długich uchwytów, w skład których wchodzi Xin, uzupełniliśmy też o nowość – Tulip Tine. Jest to uchwyt wykonany z drewna dębowego, charakteryzujący się ponadczasowym i ergonomicznym kształtem. Obecnie bardzo modne są uchwyty o długości powyżej 1 metra, które nadają się do mebli w sypialni, pokoju dziecięcym czy przedpokoju.

Jeśli szukasz uchwytu wykonanego z naturalnego drewna, chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na uchwyt Tulip Lines, który zaskakuje niekonwencjonalną fakturą. Charakteryzuje się efektownymi detalami - nacięciami w kształcie linii. Uchwyt ten jest nie tylko ciekawy pod względem estetycznym, ale także bardzo praktyczny. Popularnym uchwytem jest także Tulip Beam, który łączy w sobie drewno i elementy z czarnego tworzywa. Można go wykorzystać do stworzenia stylowego kontrastu.

Klasyczny uchwyt Tulip Rail ma solidny kształt z zaokrąglonym tyłem, jest gustowny i przyjemnie uzupełni każde wnętrze. Jeśli lubisz bardziej zaokrąglone kształty, sięgnij po uchwyt Mewo w kolorze orzech/złoty mat lub orzech/czarny mat, który sprawi, że Twoje realizacje będą po prostu urzekające.

Drewniane uchwyty Tulip oferujemy w wersji naturalnej, co oznacza, że ​​można je samodzielnie wykończyć, dopracować według uznania, lub w wersji już lakierowanej, gotowe do natychmiastowego użycia.

Wszystkie niezbędne informacje na temat drewnianych uchwytów znajdziesz w naszym katalogu Tulip.