Katalog Tulip - uchwyty wpuszczane i profile | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Katalog Tulip - uchwyty wpuszczane i profile

Katalog Tulip - uchwyty wpuszczane i profile

Katalog Tulip - uchwyty wpuszczane i profile
Chcesz zachować czyste linie i harmonijny wygląd swego wnętrza? Jesteś fanem praktycznych rozwiązań, które zawsze wyglądają modnie i nowocześnie? Uchwyty wpuszczane i profile uchwytowe Tulip doskonale spełnią Twoje oczekiwania.

Nie wyróżniają się zbyt mocno, nie ingerują w przestrzeń, nie przytłaczają - są eleganckim dodatkiem, który pozwoli zachować harmonijny wygląd wnętrza. Popularność profili uchwytowych stale rośnie, szczególnie w kuchniach, gdzie stają się popularną częścią zabudów kuchennych. To z tego powodu postanowiliśmy włączyć do naszego portfolio kilka nowych, ciekawych modeli, które są wszechstronne i doskonale dają się ze sobą łączyć.

Prosty montaż, elegancki wygląd i wielofunkcyjność, to wszystko reprezentuje sobą Tulip Lori. Jego montaż jest bardzo łatwy, można go zastosować w pionie lub w poziomie, a na frontach zawsze będzie prezentował się bardzo gustownie. Szczotkowane wykończenie powierzchni dodaje uchwytowi ​​luksusowego wyglądu.

Wszystkim poszukującym wielofunkcyjnego uchwtu profilowego polecamy zwłaszcza dwa modele: Tulip Tende i Tulip Zoid. Do wyboru mamy aż13 rozmiarów i 4 kolory, które upiększą każdy mebel. Designem profile przypominają  uchwyty wpuszczane, ale ich zaletą jest łatwy montaż na wkręty bez konieczności frezowania. Uchwyt można zamontować na całej szerokości frontu, na jego skraju lub na środku, do tego świetnie wygląda, gdy zamontujesz go w pionie - na przykład na drzwiach garderoby.

Podążając za bardzo popularnym trendem – minimalizmem, postanowiliśmy dodać do naszego portfolio praktyczny i prawie niewidoczny uchwyt profilowy Tulip Ria. Zamontowanie go na ściętej powierzchni frontu chroni krawędź przed zużyciem. W porównaniu z innymi typami uchwytów o profilu wypukłym, Tulip Ria jest minimalistyczny i widoczny tylko jako prosta delikatna linia. Prezentuje się wyjątkowo gustownie.

W tym miejscu przypominamy, że popularne profile Paolo i Juvio w kolorze białym i czarnym mamy teraz w ofercie w rozmiarach przystosowanych również do płyty o grubości aż do 20 mm.

Profil Gola już dawno znalazł swoich fanów na rynku. Dlatego też poszerzyliśmy naszą ofertę o popularny kolor złoty oraz Golę z możliwością włożenia paska LED. Jakby tego było mało zmodyfikowaliśmy ofertę profili pionowych Gola o profile z udoskonalonym systemem montażu na zatrzask, tzw. system snap on.

Obojętne czy zdecydujesz się na rozwiązanie bez uchwytów, czy wybierzesz to z uchwytami, zainspiruj się naszą ofertą profili uchwytowych, które stanowią krok pośredni pomiędzy rozwiazamniami typu tip-on a klasyczną metodą otwierania.

Wszystkie niezbędne informacje na temat naszych uchwytów wpuszczanych oraz profili znajdziesz w katalogu Tulip w rozdziale 3.