Laminat czy fornir? Wypróbuj Shinnoki 4.0! | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Laminat czy fornir? Wypróbuj Shinnoki 4.0!

Laminat czy fornir? Wypróbuj Shinnoki 4.0!

Laminat czy fornir? Wypróbuj Shinnoki 4.0!
Szukasz rozwiązania, które łączy w sobie piękno i niepowtarzalność naturalnego drewna z trwałością i łatwością obróbki laminatu? Poznaj płyty fornirowane Shinnoki 4.0, dzięki którym w prosty sposób możesz przenieść piękno przyrody do Twojego wnętrza.

Ponadczasowość, elegancja i urok litego drewna bez żadnych wad. Shinnoki 4.0 wprowadza płyty, które można stosować od razu – wystarczy je przyciąć i okleić obrzeżem. Dodatkowo można je obrabiać także w warsztacie wyposażonym jedynie w technologię do obróbki płyt laminowanych. Dzięki temu, że są szczotkowane, bejcowane i lakierowane, nie wymagają dodatkowej obróbki powierzchni.

Najlepsze wykończenie powierzchni w swojej klasie

Shinnoki 4.0 to nowy sposób wykorzystania drewna w naszych domach i przestrzeniach komercyjnych. Połączenie ciepła i piękna prawdziwego forniru z trwałą powłoką wierzchnią.

Ich supermatowe, wysokiej jakości wykończenie powierzchni zapewnia, oprócz łatwej obróbki, także wysoką:

  • odporność na zarysowania, dzięki sześciowarstwowej powłoce, która zapewnia maksymalną ochronę, nie pogarszając jakości dotyku, koloru i wyglądu,

  • ochronę przed kroplami i rozlanymi płynami, dzięki nowoczesnej technologii wnikającej w pory każdej płyty.

Shinnoki 4.0 oferuje bogatą gamę dekorów, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W kolekcji znajdziesz 18 dekorów, przy czym w Polsce Demos ma w stałej ofercie 5 dekorów, od ciepłego orzecha po popularny dąb.

Oprócz przyciągających wzrok wzorów kolorystycznych, należy także wybrać odpowiedni wariant płyty fornirowanej:

  • Wersja A/B - okleina w jakości A tylko od strony frontowej. Okleina w tym samym kolorze ale w jakości B z tyłu płyty.

  • Wersja A/A - okleina w jakości A po obu stronach płyty.

Naturalność i autentyczność wnętrza

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem tradycyjnego, rustykalnego, nowoczesnego czy ponadczasowego designu, Shinnoki zawsze ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Najwyższej klasy płyty fornirowane stworzą poczucie ciepła i bezpieczeństwa w każdej przestrzeni.

Zaletą płyt fornirowanych jest to, że zmieniają się w zależności od światła i tworzą niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu. Dekor Smoked Walnut charakteryzuje się wyrafinowanym wyglądem, który nadaje meblom nutę elegancji, profesjonalizmu, a jednocześnie tworzy przyjemną atmosferę. Jeżeli jesteś miłośnikiem rustykalnej estetyki, zapoznaj się z dekorem Milk Oak, który wnosi do wnętrza poczucie ciepła i bezpieczeństwa.

Najbardziej uniwersalne i popularne dekory to Desert Oak i Ivory Oak. Dekor Desert Oak charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim i minimalistycznym wyglądem, który wnosi spokój do każdego wnętrza. Podobnie dekor Ivory Oak jest elegancki i nadaje się do pomieszczeń, w których chcemy stworzyć jacną, lekką atmosferę.

Ponadczasowość jest obecnie bardzo modna. Tu sprawdzi się dekor Natural Oak, który można zastosować w szerokiej gamie wnętrz. Swoim klasycznym wyglądem nada każdemu wnętrzu przytulności.

Shinnoki 4.0 ma w swoim portfolio jeszcze kolejne 13 dekorów, które można zamówić poprzez nasz portal. Czas dostawy wynosi około 5-8 tygodni, w zależności od zamówienia.

Płyty Shinnoki 4.0 premium nadają się do szerokiego zastosowania, m.in. w szafach, czy okładzinach ściennych. Zawsze pięknie uzupełnią i podkreślą Twoje wnętrze. Sam sprawdź!