Lżejsze i bardziej ekologiczne blaty kuchenne SM’art | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Lżejsze i bardziej ekologiczne blaty kuchenne SM’art

Lżejsze i bardziej ekologiczne blaty kuchenne SM’art

Lżejsze i bardziej ekologiczne blaty kuchenne SM’art
Blaty kuchenne SM’art to długo wyczekiwana nowość w portfolio włoskich materiałów premium. W Demos oferujemy do wyboru dekory drewniane lub imitacje marmuru i kamienia.

Są wyjątkowe nie tylko pod względem wyglądu, ale są również lżejsze, bardziej przyjazne dla środowiska, a pracując z nimi wytworzysz znacznie mniej odpadów. Jak to możliwe? Przedstawmy ich przewagę nad standardowymi blatami: 

1.: niższa waga 

Gęstość płyty wynosi 540 kg/m3, czyli o 100 kg/m3 mniej niż konwencjonalnej płyty wiórowej. „Myślę, że plecy stolarzy szczególnie docenią wagę tych blatów. Dla standardowego formatu blatów (4100 x 600 mm) SM'art waży aż 21 kg mniej. To duża ulga dla kogoś, kto codziennie pracuje z materiałami ważącymi dziesiątki kilogramów” – komentuje Martin Karaščák, strategiczny manager produktu, który odpowiada za całą kolekcję w Demos trade.

2 .: wierniejsze odwzorowanie 

„Wszystkie sześć dekorów wybraliśmy z kolekcji tak, by nie tylko odzwierciedlały aktualne trendy i zapotrzebowanie rynku, ale także doskonale łączyły się z innymi dekorami płyt SM'art” – dodaje. W kolekcji znajdziesz dwa charakterystyczne i obecnie bardzo popularne dekory marmurowe Apollo Olympus i Athena Olympus, dwa popularne dekory drewniane o zsynchronizowanej strukturze Cricet Club i Ski Club oraz dwa neutralne dekory industrialne symulujące kamień Bravo Rio i Paraná Rio

3: przyjazne środowisku 

Nośnik wykonany jest bez dodatku formaldehydu z płyty topolowej LSB, gdzie drewno topoli wykorzystywane przez nośniki jest uprawiane w sposób odnawialny na plantacjach we Włoszech. Konstrukcja oparta jest na płytach OSB, co gwarantuje wysoką wytrzymałość mechaniczną, stabilność wymiarową oraz doskonałą spójność materiału łączącego. „Mówiąc najprościej, nośniki dzięki pięciu warstwom wiórów położonych poprzecznie i podłużnie oraz mikrocząstek pyłu topoli, które tworzą zewnętrzną warstwę płyty, lepiej trzymają okucia meblowe” – komentuje Martin.

4.: efektywne wykorzystanie, z prostą krawędzią 

Dzięki formatowi 3020 x 620 x 38 mm lub 3020 x 1200 x 38 mm, który idealnie nadaje się do wysp kuchennych, trzymetrowy blat jest w pełni wykorzystywany w małych kuchniach bez pozostałości materiału (normalny blat: 4,1 m, blat SM'art: 3 m). Dodatkowo blat jest głębszy o dwa centymetry, co pozwala na różne nietypowe rozwiązania bez większych inwestycji.  

Nowe blaty kuchenne SM'art można zamówić w portalu Demos24Plus.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.