Majówka z Hettich 2024 | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Majówka z Hettich 2024

Majówka z Hettich 2024

Majówka z Hettich 2024
15 maja w Demos w Katowicach czeka na Ciebie moc atrakcji. Przeczytaj, zarejestruj się, odwiedź Demos i odbierz nagrodę od Hettich!

 

Już 15 maja - Majówka z Hettich w Demos w Katowicach!

Lubimy się z Wami spotykać i korzystamy z każdej okazji, żeby porozmawiać o rozwiązaniach do mebli, Waszych projektach i zainspirować się Waszymi pomysłami.  

 „Majówka” zobowiązuje, więc zapraszamy na spotkanie fachowców w Demos w Katowicach. Z poczęstunkiem, przy kawie, na pewno zupełnie na luzie. I na pewno z mnóstwem atrakcji.

 

Środa 15 maja, 9:00 - 15:00, Demos, ul. Woźniaka 5

Przyjeżdża do nas Hettich ze swoim klasykiem – szufladą InnoTech Atira. Bo klasyka przecież nigdy nie wychodzi z mody! Ale nie spodziewajcie się tylko gadających głów i nudnych prezentacji sprzedażowych. Na spotkaniu z Hettich będą lecieć wióry i to dosłownie!

Podczas wydarzenia możecie wygrać fantastyczne nagrody* i skorzystać z wyjątkowej oferty cenowej na szufladę InnoTech Atira. Odwiedzając nas otrzymacie także szablon montażowy, który pomoże w montażu tej szuflady. Dodatkowo każdy uczestnik, który który zarejestruje się online na wydarzenie i odwiedzi Demos w Katowicach otrzyma gwarantowaną nagrodę od Hettich – kubek termiczny** – przyda się jak znalazł na majówce czy rowerowych wycieczkach. 

 

Rejestracja - TUTAJ >>>

 

Plan dnia:

  • Pokazy montażu szuflad InnoTechAtira
  • Pokazy działania BlueMax Mini 2/6
  • Prezentacje produktów (szuflady AvanTech YOU, systemy TopLine i WingLine, zawiasy)
  • Konkurs z nagrodami - Skręcanie szuflady na czas + nagroda dnia dla osoby z najlepszym czasem – stół roboczy Kraft&Dele 7w1

 

Zarejestrujcie się na wydarzenie, przyjdźcie i porozmawiajcie z fachowcami, którzy zęby zjedli na okuciach. Sprawdźcie rozwiązania Hettich – nie tylko te klasyczne - na żywo. Zainspirujcie się nimi i wykorzystajcie je w swoich meblowych projektach! 

To jak? Widzimy się?

Już nie możemy doczekać się spotkania z Wami! Do zobaczenia!

I jeszcze jedno :)

Będzie z nami także firma Egger. Na pewno będzie wielu chętnych by porozmawiać o nowej kolekcji materiałów dekoracyjnych Egger 24+.

 

 

*Regulamin konkursu jest dostępny na www.hettich.com

**Warunkiem odbioru nagrody gwarantowanej jest rejestracja uczestnictwa i przedstawienie jej potwierdzenia podczas eventu. Nagrodę gwarantowaną można odebrać wyłącznie podczas eventu w ramach Majówki z Hettich 2024.