Marella Design - włoskie uchwyty i wieszaki | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Marella Design - włoskie uchwyty i wieszaki

Marella Design - włoskie uchwyty i wieszaki

Marella Design - włoskie uchwyty i wieszaki
Szukasz detali, które dodadzą charakteru Twoim meblom? W broszurze Marella design znajdziesz uchwyty i wieszaki, które zachwycą każdego miłośnika dobrego stylu różnorodnością wykończeń powierzchni, kształtów i kolorów.

Detale są ważne

Design jest duszą produktu. Uchwyty już dawno nie mają jedynie finkcjonalnego znaczenia. Są czymś więcej - mają znaczenie estetyczne. To małe delate, które mogą upiększyć każdy mebel. Kolekcja uchwytów i wieszaków Marella design to połączenie niepowtarzalnego włoskiego designu i funkcjonalności z wysoką jakością produktu.

Do każdego wnętrza 

Nowoczesne, industrialne czy rustykalne? Oprócz różnych stylowych wzorów masz do wyboru wyjątkowe wykończenia z efektem jedwabistego dotyku i kolory, które oddają trendy. Zajrzyj do broszury pełnej inspirujących realizacji i wybierz uchwyty, które nie tylko będą dobrze leżeć w dłoni, ale również cieszyć Twoje oczy. 

 

Kolekcja uchwytów i wieszaków marki Marella teraz dostępna w Demos trade. 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.