Nowa linia stelaży STRONG | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Nowa linia stelaży STRONG

Nowa linia stelaży STRONG

Nowa linia stelaży STRONG
Biura, to już od dawna nie tylko surowe, chłodne pomieszczenia. Aby dobrze nam się w nich pracowało, musimy czuć się komfortowo. Ważny jest każdy szczegół. Nawet nogi, na których stoją nasze stoły i biurka. Oprócz względów estetycznych istotna jest również ich wysoka jakość.

Jak opisać nowe stelaże Strong?  

Nowoczesne, dostępne cenowo, o odpowiedniej jakości i łatwe w montażu. Dostępne w trzech kolorach: białym, czarnym, srebrnym. Do blatów: 600/800 na 1200/1400/1600 mm. Możliwość regulacji wysokości o 13 mm od wysokości całkowitej 722 do 735 mm. 

Przy zakupie tanich akcesoriów istnieje ryzyko, że nie będziesz zadowolony z ich jakości, mogą zdarzyć się też trudności w montażu wynikające z niedokładnego wykonania elementów. Mamy to na uwadze wybierając nowe produkty do serii Strong i unikamy takich sytuacji. Dlatego stelaże Strong są wysokiej jakości, a ich montaż jest więcej niż prosty. Wystarczy dokręcić 8 śrub i gotowe! 

Więcej informacji technicznych w ulotce Nowa seria stelaży Strong >>>

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.