Nowość - płyty SM´art dla wyjątkowych wnętrz | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Nowość - płyty SM´art dla wyjątkowych wnętrz

Nowość - płyty SM´art dla wyjątkowych wnętrz

Nowość - płyty SM´art dla wyjątkowych wnętrz
Zapierające dech w piersiach płyty laminowane. Teraz dostępne w Katowicach w hurtowni Demos trade.

I oto jest! Z przyjemnością prezentujemy nowy, gorący jeszcze produkt w portfolio Demos: płyty laminowane włoskiej marki SM´art. Niezależnie od tego, czy jesteś stolarzem, projektantem, majsterkowiczem czy miłośnikiem pięknych wnętrz, zachwycą Cię płyty SM´art. Dzięki oryginalnemu i nietuzinkowemu wzornictwu, wyrafinowanemu wykończeniu powierzchni, pięknym fakturom, wnoszą do przestrzeni przytulność, naturalność, elegancję oraz wyobraźnię i zabawę. Po prostu wybierz i połącz - charakterystyczne wzory z mniej rzucającymi się w oczy, dekory drewniane z kolorowymi. Zwróć uwagę, że niektóre płyty laminowane SM'art dają wrażenie okleiny naturalnej i są praktycznie nie do odróżnienia od forniru.

Kolekcja SM´art to pomysłowe rozwiązania dla każdego rodzaju wnętrz. Niezwykle naturalne dekory drewniane uzupełnione kolorowymi akcentami sprawdzą się w kuchniach, salonach i garderobach, natomiast z korzystając z dekorów imitujących kamień czy beton oryginalnie wyposażysz bar, restaurację lub inną przestrzeń reprezentacyjną.

Do niezaprzeczalnych zalet płyt laminowanych marki SM´art należy nie tylko bogaty wybór ciekawych dekorów i możliwość ich łączenia z innymi materiałami, ale także ich jakość za rozsądną cenę. Należy wspomnieć, że laminat jest generalnie jednym z najtańszych obecnie dostępnych materiałów.

Jeśli chcesz zapoznać się z płytami SM´art na żywo, odwiedź nasz showroom w Katowicach, przyjrzyj się im uważnie i dotknij ich - poczujesz różnicę.

Czy dekory SM´art przyciągnęły Twoją uwagę? Po więcej informacji zadzwoń do swojego Przedstawiciela Handlowego.

ZAPRASZAMY do hurtowni Demos w Katowicach, gdzie możesz wybierać spośród szerokiego asortymentu produktów do mebli i aranżacji wnętrz a także skorzystać z WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUG CIĘCIA I OKLEINOWANIA! 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.