Nowość w rodzinie PerfectSense® | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Nowość w rodzinie PerfectSense®

Nowość w rodzinie PerfectSense®

Nowość w rodzinie PerfectSense®
Bądź jeszcze bliżej natury dzięki nowym dekorom, które zachwycą Cię swoim autentycznym wyglądem, matową ale jednocześnie aksamitnie ciepłą powierzchnią, doskonale zabezpieczoną przed odciskami palców. Odkryj płyty lakierowane PerfectSense® Feelwood – asortyment stworzony z myślą o zmysłach.

Płyty meblowe EGGER PerfectSense® wyróżniają się nie tylko swoim wyglądem i wysoką jakością, ale także szerokim wyborem. Nowością jest 6 ekskluzywnych, modnych dekorów, które zdobyły dwie międzynarodowe nagrody. Lakierowane płyty PerfectSense® Feelwood wyglądają jak naturalne materiały i tworzą ciepłe wrażenie prawdziwego drewna. 

Odkryj asortyment stworzony z myślą o zmysłach 

Odkryj 6 nowych, modnych dekorów z kolekcji "Asortyment stworzony z myślą o zmysłach", która uzupełnia obecną Kolekcję materiałów dekoracyjnych EGGER.  

Do wszystkich dekorów PerfectSense® Feelwood dostępne są dopasowane obrzeża ABS 23x1mm zapewniające harmonijne wykończenie krawędzi.  

Dowiedz się więcej o PerfectSense® Feelwood: https://www.egger.com/perfectsense-feelwood 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.