Nowy katalog okuć meblowych już online! | Wszystko do produkcji mebli
Ukryj asortyment Asortyment
Nowy katalog okuć meblowych już online!

Nowy katalog okuć meblowych już online!

Nowy katalog okuć meblowych już online!
Pewnie jesteście ciekawi nowych produktów jakie znalazły się w katalogu okuć meblowych na 2021 rok. Nie musicie już dłużej czekać, ponieważ nowy katalog został właśnie opublikowany online!

Korzystając z katalogu internetowego już teraz można bezpiecznie i wygodnie wybrać odpowiedni produkt z naszej oferty.

  • 1 456 stron
  • ponad 23 000 kodów zamówień
  • asortyment podzielony na 15 rozdziałów
  • dziesiątki innowacji produktowych

 

Wersję PDF katalogu okucia meblowe 2021, którą można otworzyć online lub pobrać na swój komputer możecie znaleźć na naszej stronie internetowej w sekcji Obsługa sprzedaży, Katalogi i wzorniki. Katalog dostępny jest w podziale na poszczególne rozdziały oraz w wersji zbiorczej.

 

W przyszłości chcielibyśmy zmodyfikować wersję pdf katalogu tak, aby można było kliknąć bezpośrednio w kod wybranego produktu i przenieść się z katalogu na portal Demos24Plus w celu szybszego zamówienia.

Oczywiście katalog to nie tylko informacje o nowościach. Znajdziecie w nim również doskonale znane i regularnie produkty. W katalogu nie zabrakło także miejsca na marki Blum, Hettich, Kesseböhmer, Vibo, Italiana Ferramenta i oczywiście nasze marki Strong i Tulip. Ponadto produkty firm Pöttker i Agoform zyskały więcej miejsca.

Katalog okuć meblowych Demos przez lata stał się ważnym narzędziem pracy naszych klientów i inspiracją dla konkurencji. Liczymy, że tak będzie i w tym roku 😉

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta lub przedstawicielem handlowym.