Obrzeża Egger | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Obrzeża Egger

Obrzeża Egger

Obrzeża Egger
Kto lepiej poradzi sobie z dopasowaniem materiałów niż ich producent? Do oferowanych od ubiegłego roku płyt EGGER polecamy obrzeża od tego samego producenta.

Obrzeża zapewniają odpowiednie wykończenie krawędzi płyt. Odpowiednio dopasowując płytę dekoracyjną i obrzeże pod względem koloru, struktury i stopnia połysku można tworzyć spójne aranżacje mebli lub niepowtarzalne akcenty w projektach. Szeroki wybór obrzeży EGGER to gwarancja rozwiązań spełniających wysokie wymagania w zakresie designu – zarówno w przypadku chęci zachowania spójności kolorów oraz dekorów, jak i zestawienia ich na zasadzie kontrastu. 

Perfekcyjne dopasowanie 

Dla uzyskania efektu perfekcyjnego dopasowania polecamy obrzeża ABS oraz obrzeża ABS z efektem rdzenia drewna. EGGER deklaruje dla nich maksymalną zgodność z dekorem płyty. Jednak nie tylko w kolorze, jak robią to inni producenci obrzeży, ale także w strukturze powierzchni. Pod względem dekoru, struktury i stopnia połysku są doskonale dopasowane do asortymentu płyt EGGER. Producent wziął pod uwagę, że światło pada na obrzeża pod innym kątem niż na powierzchnię płyty. Odpowiednio dostosował więc ich tonację i strukturę. Dlatego przy porównywaniu zgodności ważne jest, aby „postawić” obrzeże na płycie, a tym samym zasymulować położenie na finalnie wyprodukowanym meblu.  

Kontrastujące obrzeża 

Czasem nawet nudny stolik do kawy dzięki tzw. dekoracyjnemu kontrastowemu obrzeżu może stać się wyjątkowy. Oczywiście nie tylko stolik, ale wszelkie meble, które stworzysz. Twoja wyobraźnia nie ma granic. Metaliczny połysk, imitacja płótna, wygląd aluminium... wybór należy do Ciebie i zależy tylko do gustu Twojego i klienta. Kontrastowe obrzeża to doskonała okazja do zmiany przyzwyczajeń. 

Obrzeża Egger dostępne są w grubościach 0,8 mm, 1 mm* i 2 mm oraz w szerokościach 23 mm, 28 mm i 43 mm. 

*Grubość 1 mm odnosi się do obrzeży do płyt Perfect Sens

 

Pobierz ulotkę i poznaj ofertę obrzeży Egger >>> 

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.