Obrzeża kontrastujące jako element Twojego projektu | Demos trade Sp. z o.o.
Wakacje transportowe - dostawa GRATIS. Więcej informacji w aktualnościach.
Ukryj asortyment Asortyment
Obrzeża kontrastujące jako element Twojego projektu

Obrzeża kontrastujące jako element Twojego projektu

Obrzeża kontrastujące jako element Twojego projektu
W branży projektowania mebli coraz większy nacisk kładzie się na łączenie różnych materiałów. Możesz podążać za swoimi twórczymi pomysłami, stosując obrzeża kontrastujące w zestawieniu z kolorami uni lub reprodukcjami drewna i innych materiałów.

Jeśli wolisz bardziej tradycyjny projekt, firma EGGER oferuje szeroką gamę obrzeży, które są idealnie dopasowane do dekorów EGGER z kolekcji materiałów dekoracyjnych, a jednocześnie zapewniają szeroki wybór wykończeń powierzchni, grubości i szerokości.

Jeśli jednak chcesz, aby mebel był wyjątkowy dzięki ciekawemu elementowi wzorniczemu, jedną z możliwości jest zastosowanie obrzeży kontrastujących.

Obrzeże kontrastujące - szczegóły mają znaczenie

Kolekcja materiałów dekoracyjnych oferuje nie tylko obrzeża w dopasowanych kolorach, ale również obrzeża kontrastujące, które możesz wykorzystać jako elementy wystroju.  

Perfekcyjne dopasowanie dekoru do płyty jest dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Kontrastujące obrzeża podkreślają jednak uzyskany efekt, nadając mu nowoczesny i ponadczasowy wygląd.  

Zobacz propozycje kontrastujących obrzeży

Duo 

Trio

Optyka trójwarstwowa

Obrzeża ABS z trójwarstwową optyką reprezentują efekt naturalnej płyty. Dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych.

Doppia

Dostępna w trzech wariantach: połączenie naturalnego dębu z uni kolorem oraz dwa warianty efektu metalicznego z kolorem czarnym.

Połączenie monochromatycznych tonów z wyrazistym obrzeżem tworzy ciekawy efekt. 

Pełną ofertę obrzeży firmy EGGER można znaleźć na naszej stronie internetowej lub portalu

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.