Organizery: świetni pomocnicy w świetnych cenach | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Organizery: świetni pomocnicy w świetnych cenach

Organizery: świetni pomocnicy w świetnych cenach

Organizery: świetni pomocnicy w świetnych cenach
Organizery i sortowniki to świetni pomocnicy w utrzymaniu porządku w domu. Można ich używać w różnych pomieszczeniach, od kuchni i salonu po sypialnię lub pokój dziecięcy. Teraz możesz kupić produkty z tej kategorii w lepszej cenie.

 

Niezależnie od tego, czy jest to schowek w formie szuflady, kosz, czy obrotowa półka, wszystkie organizery pomogą Ci utrzymać rzeczy na swoim miejscu i stworzyć uporządkowaną przestrzeń do przechowywania.

Świetnym organizerem są kosze wilkinowe StrongWire w różnych rozmiarach. Możesz w nich przechowywać ubrania, pościel, artykuły sportowe, czy dekoracje sezonowe. Imitacja rattanu zapewnia przechowywanym przedmiotom dostęp powietrza.   

Nie rzucający się w oczy, ale bardzo pomocny wkład na biżuterię StrongWire w ramie z prowadnicą z tłumieniem to bez wątpienia element, o którym powinniśmy pamiętać myśląc o wysposażeniu szafy, czy garderoby.

Pamiętajmy także o długich uchwytach Tulip Tende, które są doskonałym i funkcjonalnym dodatkiem do mebli. Minimalistyczny zaokrąglony kształt profilu Tulip Tende dodaje elegancji każdemu wnętrzu. 

Praktyczny uchwyt i prosty wzór, to nieśmiertelne połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Kiedy nie jesteś pewien, jaki uchwyt wybrać, Tulip Hrazda jest właściwym wyborem. 

Obrotowe półki na buty to praktyczne rozwiązanie do przechowywania obuwia. Istnieje kilka wariantów różniących się rozmiarem i liczbą półek. Obrotowa półka na buty StrongWire charakteryzuje się czystym designem, modnym, ciemnobrązowym kolorem i maksymalną łatwością montażu. Solidna, obrotowa rama z dwustronnymi, pełnowymiarowymi półkami pomieści nawet do 30 par butów.    

Organizer łazienkowy GOLLINUCCI składający się z pudełka do przechowywania, schowka i uchwytu jest odpowiedni dla wszystkich entuzjastów kosmetyków. Przechowuj wszystkie kosmetyki wygodnie i w jednym miejscu. Gollinnucci zachwyci nawet najbardziej wymagających klentów, a dodatkowo jest teraz dostępny w świetnej cenie.    

W świetnej cenie możesz również kupić szuflady StrongBox i zawiasy StrongHinges. Kupuj w lepszych cenach. Teraz. Wszystkie produkty z PROMOCJI można znaleźć tutaj >>>.

Aby zobaczyć proponowane dla Ciebie ceny, musisz być zarejestrowany w portalu Demos24Plus - rejestracja jest możliwa tylko wtedy, gdy posiadasz NIP swojej firmy.