PerfectSense 4 nowe dekory wyłącznie w Demos | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
PerfectSense 4 nowe dekory wyłącznie w Demos

PerfectSense 4 nowe dekory wyłącznie w Demos

PerfectSense 4 nowe dekory wyłącznie w Demos
Modna kolorystyka, matowe wykończenie i wysoka trwałość materiału. Demos wprowadza do kolekcji EGGER 24+ kolejne 4 nowe dekory, które pokochasz od pierwszego wejrzenia.

Wyłącznie w Demos oferujemy 4 nowe dekory PerfectSense w modnych jednolitych kolorach, które można łatwo łączyć z innymi powierzchniami i fakturami. Z pewnością będziesz pod wrażeniem ich ciepłego, matowego wyglądu i powierzchni pokrytej powłoką zapobiegającą odciskom palców w wykończeniu PerfectSense® Premium Matt na MDF. Ich ogromną zaletą jest wysoka odporność na zarysowania i odciski palców.

Możesz wybrać spośród:

 

Szare odcienie dekorów są obecnie bardzo popularne, ponieważ potrafią stworzyć przyjemną atmosferę we wnętrzu. Dzięki nowemu dekorowi U201 szary krzemowy wniesiesz do swojego domu poczucie ciepła, spokoju i harmonii. Ponieważ dekor zawiera odcienie beżu i brązu, można go doskonale łączyć z różnymi dekorami drewnianymi. Jeśli wolisz ciemniejszy, ciepły dekor, polecamy dekor U960 szary onyx o wyglądzie betonu. W połączeniu z dekorami drewnianymi lub elementami metalowymi tworzy ciekawy i ponadczasowy efekt.

Dużą popularnością cieszą się także dekory z delikatnymi tonami czerwieni, które dają ciepły efekt i potrafią sprawić, że każda przestrzeń stanie się przytulna. Z naszej oferty możesz wybrać jeden z dwóch dekorów - U156 piaskowy beż lub U211 migdałowy beż. W połączeniu z neutralnymi kolorami lub ciepłym dekorem z naturalnego drewna dają atrakcyjny wygląd końcowy.

Płyty PerfectSense Premium Matt w 4 nowych dekorach z pasującymi do nich obrzeżami są już w sprzedaży. Można je kupić za pośrednictwem naszego portalu Demos24Plus lub w showroomie Demos w Katowicach.