Piękno wystroju w każdym szczególe | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Piękno wystroju w każdym szczególe

Piękno wystroju w każdym szczególe

Piękno wystroju w każdym szczególe
Tworząc meble zwracamy uwagę na ich wygląd i wartość użytkową. Za każdym razem dążymy do osiągnięcia jak najlepszego efektu. W przypadku górnych szafek kuchennych lub wiszących regałów możemy sięgnąć po ukryte zawieszki meblowe.

Zawieszka regulowana OMM ATC311.12.53 do krawędzi korpusu - 347152 + 347153  

Moją życiową dewizą jest służyć, a nie być widzianą. Wykonywanie mojej pracy jest dla mnie o wiele ważniejsze niż wystawianie się na pełne podziwu spojrzenia. Moim zadaniem jest bezpieczne utrzymanie szafki, regału lub systemu półek na ścianie. Abym mogła działać zafrezuj mnie z boku ścianki korpusu o minimalnej grubości 18 mm. Przymocuj do ściany hak, na którym następnie zawieś całą szafkę. Dzięki mojej pomocy możesz regulować ułożenie szafki  w 3 kierunkach. Dostęp do moich śrub do regulacji jest bardzo prosty i to z 3 stron (góra, lewa i prawa). Mam mnóstwo siły, wspólnie z siostrą z pary mogę unieść nawet 160 kg. 

Czy mnie wybierzesz? 

I pamiętaj o haku :)

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.