Ponad 1700 produktów nawet 50% TANIEJ | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Ponad 1700 produktów nawet 50% TANIEJ

Ponad 1700 produktów nawet 50% TANIEJ

Ponad 1700 produktów nawet 50% TANIEJ
Wszystko, czego potrzebujesz, mamy teraz w PROMOCJI. Akcesoria podstawowe i specjalne. Skorzystaj z wyjątkowej możliwości zakupu wysokiej jakości produktów w promocyjnych cenach.

Twoje ulubione zawiasy, podnośniki, uchwyty, prowadnice, oświetlenie i ... wiele więcej, są teraz dostępne ze świetnymi rabatami sięgającymi nawet 50%! Promocja potrwa do 30.04.2024 lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy dziesięciu kategorii produktów i ponad 1700 pozycji asortymentowych.

Gdzie zrobisz zakupy? Wszystkie artykuły objęte promocją znajdziesz w dziale „PROMOCJA” naszego portalu Demos24Plus, wygodnie online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Najciekawsze produktypromocyjne zebraliśmy dla Ciebie w specjalnej ulotce - zapytaj o nią swojego przedstawiciela handlowego lub pobierz po zalogowaniu do portalu.

Ceny poszczególnych pozycji podane zostały w cenniku promocyjnym, który zastępuje dotychczasowe ceny, uwzględniające rabaty partnerskie. Cena promocyjna jest najniższą możliwą ceną, za jaką można kupić produkt, dlatego też na artykuły obowiązuje zerowy rabat partnerski.

Aby dokonać szybkiego zakupu wystarczy kliknąć na wybraną grupę produktów:

 

Aktualizacja z 30.04:

Promocja trwa do wyczerpania zapasów! Wybieraj z naszej oferty i kupuj po obniżonych cenach.