Promocja Kesseböhmer FREElift z super nagrodami! | Demos trade Sp. z o.o.
Wakacje transportowe - dostawa GRATIS. Więcej informacji w aktualnościach.
Ukryj asortyment Asortyment
Promocja Kesseböhmer FREElift z super nagrodami!

Promocja Kesseböhmer FREElift z super nagrodami!

Promocja Kesseböhmer FREElift z super nagrodami!
Od 27 czerwca do czasu wyczerpania zapasów pakietów promocyjnych kupując podnośniki FREElift możesz otrzymać super prezent – wielofunkcyjny wkrętak WERA a do tego jeszcze dodatkowo szablon montażowy do FREEspace.

Rodzina pdnośników FREElift zapewnia płynne otwieranie i zamykanie szafek ściennych o szerokim zakresie rozmiarów i ciężaru frontów. Mechanizmy uchylne FREElift są ciche i płynne w użyciu, nadają się do kuchni, salonów, sypialni lub łazienek. Ich atutem jest to, że nie zajmują dużo miejsca, co pozostawia przestrzeń do przechowywania. Precyzyjna technologia firmy Kesseböhmer zapewnia niezapomniane wrażenia dla użytkownika a teraz także NAGRODY dla Ciebie.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że w czasie trwania promocji kupisz 8 kompletów podnośników FREElift z grupy space, flap, fold, swing, slide, w tym maksymalnie 6 kompletów FFEEspace, a wkrętak wielofunkcyjny WERA i szablon montażowy do FREEspace będzie Twój.

Nie musisz o nic się martwić i nic zgłaszać, to my przeanalizujemy Twoje zamówienia w czasie trwania promocji i wyślemy Ci nagrody!

 

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów FREElift, pobierz broszurę FREElift Family >>>

 

Promocja obowiązuje od 27.06.2022 do czasu wyczerpania pakietów promocyjnych.

Otrzymane nagrody nie będą częścią przesyłki z zamówionym towarem, ale zostaną do Ciebie dostarczone oddzielnie w ciągu miesiąca.

Zobacz ulotkę promocyjną >>>

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.