Prowadnice ukryte StrongRide - dobry wybór | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Prowadnice ukryte StrongRide - dobry wybór

Prowadnice ukryte StrongRide - dobry wybór

Prowadnice ukryte StrongRide - dobry wybór
Są wytrzymałe, odporne na wnikanie brudu, płynnie pracują i dobrze wyglądają. Wysokiej jakości ukryte prowadnice są niezbędne w najczęściej używanych meblach, takich jak szuflady kuchenne - otwierane i zamykane nawet kilkadziesiąt razy w ciągu dnia.

 

„Rolka” to przeszłość, kulki nie do kuchni 

Prowadnice ukryte to jeden z trzech głównych typów tego rodzaju okuć – obok starszych konstrukcji rolkowych i kulkowych. Pierwsze z nich - rolkowe - oparte na prostym mechanizmie są łatwe w montażu, ale mają wiele wad. Te drugie - kulkowe - cechuje większa nośność i stabilność jednak nie przyjęły się w kuchniach. Problemem jest się niewystarczająca estetyka, a także odkryty a przez to nieodporny na czynniki zewnętrzne (brud, tłuszcz, wilgoć) mechanizm. 

Strzałem w dziesiątkę okazały się prowadnice ukryte przystosowane do montażu pod szufladą. Dzięki temu użytkownik zyskuje świetnie prezentujący się nawet po otwarciu mebel, którego wewnętrznych elementów nie trzeba regularnie konserwować. Prowadnice ukryte są wytrzymałe, te wyższej jakości - jak StrongRide - faktycznie zapewniają udźwig 30 a nawet 40 kilogramów, a przy tym gwarantują płynny ruch. 

 

 StrongRide, klient doceni 

Prowadnice ukryte StrongRide weszły do oferty Demos trade ponad 5 lat temu. Setki naszych klientów miało już okazję pracować z nimi i z powodzeniem stosować je w swoich realizacjach. Prowadnice ukryte wyposażono w szereg udogodnień, które doceniają klienci końcowi. Rozwiązania takie, jak tłumienie, synchronizacja zapewniająca stabilność w przypadku szerszych szuflad, czy pełny wysuw sprawiają, że klient cieszy się szufladą wygodną w obsłudze, otwierającą się i zamykającą w absolutnej ciszy i przy wykorzystaniu minimum siły. 

 

Ale po kolei 

Pierwsza w ofercie Demos jeszcze w 2016 roku pojawiła się StrongRide ukryta prowadnica 3D pełnego wysuwu z tłumieniem. 

Prowadnica umożliwia pełną regulację szuflady w trzech kierunkach: poziomie (+/- 2 mm), pionie (0 do +3 mm) oraz głębokości (0 do +3 mm). Jej nośność to 30 kg. Dodatkowy atut to możliwość zastosowania płyty o grubości nawet 19 mm, co w dużej mierze poszerza możliwość kolorystycznego spersonalizowania szuflady czy do kuchni czy też do szafy.

 

W kolejnych latach nasze portfolio poszerza się o: 

  • StrongRide ukryta prowadnica 2D częściowego wysuwu z tłumieniem 

  • StrongRide ukryta prowadnica 3D pełnego wysuwu z tłumieniem i synchronizacją 

  • StrongRide ukryta prowadnica 2D pełnego wysuwu do otwierania bezuchwytowego z synchronizacją 

Ale o nich przeczytasz w kolejnym artykule z cyklu “Prowadnice ukryte StrongRide”. 

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.