Prowadnice ukryte StrongRide - Twój wybór | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Prowadnice ukryte StrongRide - Twój wybór

Prowadnice ukryte StrongRide - Twój wybór

Prowadnice ukryte StrongRide - Twój wybór
Prowadnice ukryte StrongRide weszły do oferty Demos trade ponad 5 lat temu. Setki naszych klientów miało już okazję pracować z nimi i z powodzeniem stosować je w swoich realizacjach. Są wytrzymałe, estetyczne i odporne na czynniki zewnętrzne.

A teraz po kolei

Jak wspomniano w poprzednim artykule pierwsza w ofercie Demos pojawiła się StrongRide ukryta prowadnica 3D pełnego wysuwu z tłumieniem. Prowadnica umożliwia regulację szuflady w trzech kierunkach: poziomie (+/- 2 mm), pionie (0 do +3 mm) oraz głębokości (0 do +3 mm). Jej nośność to 30 kg. Dużym atutem tej prowadnicy jest możliwość zastosowania formatek z płyty 18 mm, a nawet 19 mm.

 

W kolejnych latach do oferty weszła StrongRide ukryta prowadnica 2D częściowego wysuwu z tłumieniem. Prowadnica umożliwia regulację szuflady w dwóch kierunkach: poziomie (+/- 2 mm) i pionie (0 do +3 mm). Jej nośność to 25 kg. Podobnie jak poprzedniczka polecana jest do formatek wykonanych z płyty 18 mm ale można zastosować także materiał o grubości 19 mm.

 

Hitem sprzedażowym okazała się być - StrongRide ukryta prowadnica 3D pełnego wysuwu z tłumieniem i synchronizacją. Zsynchronizowana środkowa część prowadnicy zapewnia większą stabilność w przypadku szerszych szuflad i sprawia, że klient cieszy się szufladą wygodną w obsłudze, otwierającą się i zamykającą w absolutnej ciszy i przy wykorzystaniu minimum siły. Prowadnica została przetestowana na 60 000 cykli z obciążeniem aż 40 kg. Prowadnica umożliwia regulację szuflady w trzech kierunkach: poziomie (+/- 2 mm), pionie (0 do +3 mm) oraz głębokości (0 do +3 mm).

 

Nowością w naszej ofercie jest StrongRide ukryta prowadnica 2D pełnego wysuwu do otwierania bezuchwytowego z synchronizacją. Jest odpowiedzią na współczesne trendy projektowania, zgodnie z którymi kuchnie stają się minimalistyczne i uporządkowane, bez zbędnych dodatków, w tym uchwytów. Prowadnica umożliwia regulację szuflady w poziomie (+/- 2 mm) oraz pionie (0 do +3 mm). Jej nośność to 35 kg.

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.